Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Buramās un citas dziesmas, dejas un mazliet vēstures 8

Tikai nākamajā dienā būs turpinājums Valmierā, 30. novembrī Liepājā un 7. decembrī – Cēsīs. Olga Rajecka sola mūsdienīgi tautisku skanējumu, daudz jaunu dziesmu un tikpat daudz enerģisku deju.

Sākumā gan koncerts Jelgavā bija paredzēts jau septembrī, bet tas tika atcelts. Uzreiz vairākos medijos parādījās dažnedažādas ziņas par atcelšanas iemesliem. 

Zinu, ka netrūkst attiecīgi «iekrāsotu» mediju, kas dara visu iespējamo, lai par O.Rajeckas privāto dzīvi ļaudis uzzinātu daudz vairāk nekā par radošo darbību. Lai gan «Zemgales Ziņas» nemēģina iekļūt dzeltenās preses nišā, tomēr lasītājs diez vai piedos korespondentam, kurš nepajautās:

– Kāpēc tad tik gaidītais koncerts tika pārcelts?

Ja ļaudīm pašiem nav savas privātās dzīves, tad nekas cits neatliek, kā sekot, ko dara citi. Par laimi, daudzus tas nemaz neuztrauc un viņi tā saucamo dzelteno presi nemaz nelasa. Pavērojiet, kas tad «sēž» tā saucamajos sociālajos tīklos – tie, kam nav citu sarunu biedru.Mums ar kompāniju «MicRec» bija vienošanās, ka augusta beigās Dzintaru koncertzālē četrās dienās būs četri koncerti jeb festivāls «Latvijas pērles», kur katra diena būs veltīta kādai ievērojamai latviešu populārās mūzikas personībai: Raimonds Pauls, Laima Vaikule, Mārtiņa Freimaņa draugi un Olga Rajecka.

Koncerts 24. augustā, kas reizē bija arī mana jaunā albuma «Buramdziesmas» prezentācija, notika ar labiem panākumiem, bet pēc tam bija paredzēta programmas Latvijas tūre. Līdz tai bija palicis tieši viens mēnesis, bet vēl nebija sagatavots nekas: ne afišas, ne plakāti, ne sameklēti īsti atbalstītāji, bez kuriem vispār nekur nevar aizbraukt. Mūsu koncertā iesaistīti ap 70 cilvēku, un mums ir vajadzīgs gan transports, gan izdevumi skatuves noformējumam, gaismām, aparatūrai – nekā no tā visa mēnesi pirms tūres sākuma nebija, tā ka nekas cits neatlika, kā koncertturneju atlikt.

Lai «mīkstinātu» kompānijas «MicRec» vainu, sagadījās arī tā, ka uzreiz pēc «Latvijas pērles» tika atklāts «Līvu koks» Liepājā, kurā es arī piedalījos, un vēl citi pasākumi.

– Droši vien jums nav noslēpums arī cita versija?

Protams, ka pamanīju uz daža laba žurnālīša vāka, ka koncerti atcelti Olgas ieilgušā medusmēneša dēļ. Neesmu slēpusi, ka 31. jūlijā notika manas laulības ar skaņu inženieri Ivo Bankavu, bet tas nav traucējis nevienam manam koncertam. Kā ievērojāt, arī «Latvijas pērlei», kas notika jau augustā, ne. Ja nu kādu tas ļoti interesē, tad vīrs man uzdāvināja ceļojumu pie saviem radiem no 1. līdz 9. septembrim, un 10. septembrī es biju pilnīgi gatava darbam.

Visu interviju lasiet ceturtdienas, 23. oktobra, «Zemgales Ziņās». Foto: Kristaps Kalns

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Kate

Vai tiešām viņa nesaprot,ka sen bija laiks pazust no skatuves.

pirms 3 gadiem, 2014.10.23 09:25

Pate

un tev jau sen pazust no soc.tīkliem un beigt viņu izsekot.

pirms 3 gadiem, 2014.10.23 13:24

membrāns

Katei taisnība.Cik tad ilgi var dziedāt? Pienācis Kates LAIKS dziedāt un priecēt latviešu tautu !!!KATE,KATE,KATE !!!!!!!!!!!ziņģē,ziņģē,ziņģē !!!!!!!!

pirms 3 gadiem, 2014.10.23 20:13

Kate-membrāns

Dievs nav mazais bērns,viņš visu redz.. Atceries to,pajolīt.

pirms 3 gadiem, 2014.10.24 08:11

membrāns

...kas ta man ko teikt ? Lai dzied tā Kate,cik tad var to OLGU klausīties...Man gan tā Olga ļoti patika,bet nu ir JĀDZIRD ,kā tā KATE dzied...lai dzied un lai veicās ... P.S. kas tur kaut ko minēja par kašķi ?Mazgāties vajag tad nebūs jākasās un jākašķējās...

pirms 3 gadiem, 2014.10.24 22:42

Kate -membrāns

Izrādās,tu esi vēl stulbāks ,nekā domāju.

pirms 3 gadiem, 2014.10.26 12:01

membrāns

...mīļā KATE! Cik es esmu stulbs-tu pat iedomāties nevari!Galvenais,ka es tāds jau piedzimu un,ko nozīmē "gudrs kā KATE" es to nesaprotu kaut arī ļoti gribētu saprast,taču-ko no stulba var gribēt vai prasīt,man nepielec...

pirms 3 gadiem, 2014.10.27 21:51

Citas ziņas