Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ceturtdien Bērnu un jauniešu mūzikas klubā – muzikāls dzejas uzvedums

30. aprīlī pulksten 19.30 Bērnu un jauniešu mūzikas klubā (BJMK) Dobeles ielā 68 notiks unikāls pasākums – muzikāls dzejas uzvedums «Jaunu dienu mīlas skices», kur Raiņa dzeja savīsies ar muzikāliem priekšnesumiem. Uzvedumu apmeklēt aicināti gan bērni, gan jaunieši, gan vecāki, jo tas būs interesants visiem, turklāt izrādes garums ir nepilna stunda, informē mūzikas klubs.

BJMK pārstāve Zane Rožkalna stāsta, ka ar šo uzvedumu projekta «Muzikālā pietura» radošajā vakarā viesosies Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas skolēni kopā ar režisori Elīnu Apsīti, kura pirms uzveduma sākuma teiks arī nelielus ievadvārdus bērnu un jauniešu motivācijai. «Priecājamies, ka starp uzveduma dalībniekiem ir arī BJMK audzēkņi,» tā Z.Rožkalna.

Iestudējumā skanēs Raiņa dzejoļi, bet visam cauri vīsies muzikāls stāsts, kuru radījuši izrādes muzikālie dalībnieki. Paši iestudējuma autori par uzvedumu saka: «Tas ir Raiņa dzejā balstīts stāsts par mīlestību – biklu, nedrošu, aizrautīgu, greizsirdīgu, kaislīgu un paļāvīgu, un atbrīvotu. Mēs, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas teātra grupas dalībnieki centāmies veidot stāstu, kas patīk mums pašiem – izdejojot, izdziedot, un, izdzejojot mīlestību, kuru tikko iepazīstam. Vispār gribējām radīt gaisīgas ballītes sajūtu – kā tai Ziedoņa citātā, ko paši izdziedam – «Mēs bijām ballē, skaistā ballē, ienāca prātā, mēs esam tikai atspulgs no kādas skaistākas balles debesīs»».

Uzvedumā piedalās: dejojošais, runājošais sastāvs – Katrīna Sproģe, Aiva Birne, Laura Jurevica, Katrīna Tamisāre, Jānis Grūtups, Matīss Ozols, Klāvs Košins, Jēkabs Ozols, muzicējošais, runājošais sastāvs – Austra Apsīte (elektriskā ģitāra, balss), Dārta Galiņa (vijole), Zanda Babčuka (metalofons, balss), Toms Kagainis (perkusijas, balss), Matīss Ozols (akordeons), režisore Elīna Apsīte.

Pasākums notiek projekta «Muzikālā pietura bērnu un jauniešu sociālās atstumtības mazināšanai Jelgavas vecpilsētā» gaitā. Projektu finansiāli atbalsta Īslande, Lihtenšteina un Norvēģija.

Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Citas ziņas