Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ceturtdien šovā «Latvijas novadu cīņas» – Jelgavas komanda un «Jelgavas deju orķestris» 5

Ceturtdien LTV1 erudīcijas šovā "Latvijas novadu cīņas" par nedēļas gudrākā novada titulu sacentīsies Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) komanda un profesors Aldis Kārkliņš. Jelgavnieki šoreiz arī šova muzikālo viesu lomā - "Jelgavas deju orķestris" komponista un trompetista Viļņa Dumpja vadībā, informē šova režisore Elīna Dumpe.

Šonedēļ "Latvijas novadu cīņas" uzņem jaunus apgriezienus, un cīņa par gudrākā novada titulu, nudien, kļūst nopietna - spēlē iesaistās zinātnieki! Aizstāvēt Latgales godu dodas Rēzeknes Augtskolas (RA) komanda ar mūziķi un RA pētnieku Ingaru Gusānu priekšgalā, bet Latvijas Universitātes komandu novadu cīņā ved stipendijas "Sievietēm zinātnē" laureāte Baiba Švalbe.

Savukārt Zemgali spēlē pārstāv LZA īstenais loceklis, LLU profesors Aldis Kārkliņš un LLU komanda: Elīna Pētersone - LLU Tehniskās fakultātes 1.kursa studente, Juris Strods - LLU Tehniskās fakultātes 2. kursa students, kurš labprāt iesaistās dažādos pasākumos gan fakultātē, gan universitātē un pats teic, ka ir "mehs sirdī un dvēselē!"

Komandā redzēsim arī LLU Meža fakultātes 1.kursa mağistrantu Andri Bērziņu, kurš par sevi teic: "Esmu cilvēks, kam patīk savu laiku aizpildīt gan ar aktīvu atpūtu, skriešanu, gan prāta un fantāzijas attīstīšanu, lasot grāmatas."

Sīvajā cīņā par nedēļas gudrākā novada titulu spēles dalībniekus un - jo īpaši LLU komandu - ar džeza un svinga mūzikas ritmiem šoreiz atbalstīs un uzmundrinās "Jelgavas deju orķestris", kura vadītājs ir trompetists, komponists un arī jelgavnieks Vilnis Dumpis. "Jelgavas deju orķestrī" dzirdēsim arī saksofonistu Aigaru Čudaru, bundzinieku Ainaru Ansonu un citus pazīstamus Jelgavas mūziķus.

«Latvijas novadi  jau izsenis ir sacentušies savā starpā - kurā novadā dūšīgāki zemes arāji, kurā čaklākas saimnieces, kur prot noķert lielāko zivi un, protams, - kur dzimst daiļākās meičas ar skanīgākajām balsīm! Bet kur Latvijā dzīvo erudītāki cilvēki - Kurzemē, Vidzemē, Latgalē vai Zemgalē? Šova mērķis ir noskaidrot, kuros Latvijas novados mīt gudrākie un atraktīvākie ļaudis, bet jo īpaši - parādīt Latvijas cilvēku raksturu, valodas dialektu un kultūras mantojuma bagātību,» tā šova režisore E.Dumpe.

Spēles dalībnieku vidū redzēsim komandas no vistālākajiem Latvijas nostūriem un dzirdēsim dažādas latviešu valodas izloksnes. Kapteiņu lomā iejūtas sabiedrībā mīlētas un cienītas personības - mūziķi Andris Ērglis, Olga Rajecka, Ingus Ulmanis, Arnis Slabožaņins, aktieri Toms Liepājnieks, Zigurds Neimanis, Zane Jančevska, kā arī citi populāri cilvēki - Latvijas pilsētu mēri, zinātnieki, kordiriģenti un mākslinieki. Spēles laikā viesus un skatītājus izklaidēs populāri šlāgeru un kantrī mūzikas izpildītāji no dažādiem Latvijas novadiem.

Turēt īkšķus par savējiem un izbaudīt spilgtus erudīcijas paraugdemonstrējumus "Latvijas novadu cīņās" varēsim 11.jūnijā plkst.21.15 LTV1 un ltv.lsm.lv.

Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Komentāri 5

students

LLU ir daudz atraktīvāki un gudrāki profesori, kāpēc tieši, šis? Studentu pazemotājs.

pirms 3 gadiem, 2015.06.10 11:49

Bijusī studente

Ai, mīļais studentiņ, neviens neko nepazemo! Lielajā dzīvē vēl paldies pateiksi profesoram! Viņa sarakstītās grāmatas Tev būs kā rokasgrāmatas! (ja vien strādāsi savā profesijā)

pirms 3 gadiem, 2015.06.10 14:55

students

Man bija kauns par LLU komandu, natpazina pat Lilitas Ozoliņas balsi, absurds. Ko nu par citiem jautājumiem. Tiešām LLU nebija atraktīvāku, zinošāku cilvēku?

pirms 3 gadiem, 2015.06.12 08:35

beibe

Elīna uzģērbusi vecmāmiņas blūzīti. Meitene, mainies uz augšu!

pirms 3 gadiem, 2015.06.12 08:36

Citas ziņas