Dziedātāja Múr laidusi klajā topošā albuma otro singlu (VIDEO) 3

Šodien, 17. oktobrī, iznāk jaunās dziedātājas Múr (Madara Murņikova) otrais singls un tā vizualizācija no topošā debijas albuma, informē dziedātāja.

Vasaras nogalē Madara visus iepazīstināja ar nostalģisku albuma priekšvēstnesi – dziesmu “Confirmations” –, taču šodien tiek laists klajā pavisam cita rakstura singls “One Weak Breath Away”. 

Abi singli klausītājiem liek noprast, ka topošais albums ar nosaukumu “Under Allure”, kas iznāks pavisam drīz, būs ļoti dažādām emocijām bagāts. 

Jaunumiem dziedātājas gaitās var sekot līdzi sociālajos tīklos: https://www.facebook.com/madaramur/  un https://www.instagram.com/madaramur/.
Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Komentāri 3

elektorāts

Tas nu gan ir pasaules mēroga notikums .

pirms 4 mēnešiem, 2017.10.19 23:44

Nekas

Nekas sevišķs, tādu melodiju pilns You tube...Varbūt labāk sākt dzimtajā valodā....un tad mesties iekšā angliski runājošā pūlī...

pirms 4 mēnešiem, 2017.10.21 14:32

Provinciālis

Esmu pārāk lēni domājošs un aprobežots lai izsekotu videoklipa spraigajam sižetam un jēgai vispār. Par ko ir dziesma? Kāds varētu iztulkot? Vai varbūt vajadzētu pievienot titrus latviešu valodā? Acīmredzot mērķauditorija šim projektam dzīvo vairāk uz rietumiem no Baltijas jūras. Atkal nekā.

pirms 4 mēnešiem, 2017.11.03 11:21

Citas ziņas