Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Eiropas kultūras mantojuma dienās Jelgavā vairos izpratni par pieminekļu aizsardzību 2

Eiropas kultūras mantojuma dienās Jelgavā uzmanība būs veltīta pieminekļu aizsardzībai, informē Jelgavas pašvaldība.

Sestdien, 15. septembrī, pulksten 11 pie Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeja novietotā Lāčplēša pieminekļa fragmenta (Akadēmijas ielā 10) uzstāsies muzeja galvenais speciālists Marjus Zaļeckis ar priekšlasījumu “3. atmodai Jelgavā 30, Lāčplēša atgriešanās”, bet pulksten 12 teatralizētā uzvedumā “3. atmodu ieskandinot” uzstāsies Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas audzēkņi pedagoģes Elīnas Apsītes vadībā.

15. un 16. septembrī no pulksten 11 līdz 18 pie muzeja būs aplūkojama izstāde “Brīvības ceļš”.

Sv.Annas un Simeona katedrāle Jelgavā, Raiņa ielā, būs atvērta apmeklētājiem abas dienas no pulksten 9 līdz 17. Būs arī iespēja apmeklēt katedrāles dievkalpojumus – 15. septembrī pulksten 9 un 17, bet 16. septembrī pulksten 9.

Eiropas kultūras mantojuma dienu pasākumu tematika 2018. gadā veltīta valstiskuma idejai, Latvijas Republikas dibināšanai un attīstībai ar mērķi tuvināt cilvēkus kultūras mantojumam, vairojot izpratni par pieminekļu aizsardzību – aizsargājamo pieminekļu dažādību, vērtību apzināšanu un saglabāšanu.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Cūkkāja

Labprāt saņemtu izsmeļošu izskaidrojumu par veselības aprūpi vēl dzīvajiem

pirms 10 mēnešiem, 2018.09.10 17:05

a

nepārpūlies, labāk neraksti neko, tad ilgāk dzīvosi bez veselības aprūpes nepieciešamības.

pirms 10 mēnešiem, 2018.09.10 18:39

Citas ziņas