Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Fotokonkursā aicina iemūžināt apkārtnes ceļojumus

Līdz ar vasaras tūrisma sezonas sākumu Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs (JRTC) aicina ikvienu ceļotāju, fotogrāfu un fotografēšanas entuziastu piedalīties fotokonkursā, atspoguļojot Jelgavas, Jelgavas un Ozolnieku novada tūrisma bagātības foto mirkļos. Konkursa dalībnieki varēs laimēt naudas balvas, bet no mākslinieciski kvalitatīvākajām fotogrāfijām tiks izveidota Latvijas simtgadei veltīta foto izstāde Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī.

Fotokonkurss “Iedvesmojošais ceļojums – Jelgava, Jelgavas novads un Ozolnieku novads” ir aicinājums ikvienam fotografēšanas entuziastam notvert Jelgavas un apkārtnes tūrisma apskates vietu burvību, lai iedvesmotu ceļotājus iepazīt apkārtnes bagāto tūrisma piedāvājumu, stāsta JRTC pārstāve Liene Strazdiņa. Fotokonkursā var piedalīties ikviens interesents, kas līdz 10. septembrim būs iesūtījis sešas fotogrāfijas, kurās atspoguļots viens vai vairāki tūrisma objekti vai norise tūrisma objektā katrā no trīs pašvaldībām – Jelgavā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā.

Konkursa uzvarētājus noteiks JRTC izveidota komisija, savukārt skatītāju simpātijas balvas ieguvējs tiks noteikts pēc balsojuma feisbuka lapā “Visit Jelgava”. Konkursa uzvarētāju apbalvošana notiks Pasaules tūrisma dienā 27. septembrī, kad pirmo trīs vietu un skatītāju simpātijas ieguvējs saņems naudas balvas. No visiem konkursā iesniegtajiem darbiem tiks izvēlētas mākslinieciski kvalitatīvākās fotogrāfijas un izveidota Latvijas simtgadei veltīta foto izstāde “Iedvesmojošais ceļojums – Jelgava, Jelgavas novads un Ozolnieku novads”, kas tiks atklāta nākamā gada maijā Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī.

Fotokonkursa darbus un pieteikuma anketu var iesniegt līdz 10. septembrim, sūtot tos uz e-pastu alise.ozolina@tornis.jelgava.lv, fotogrāfijām jābūt digitālā formātā, uzņemtām 2016. un 2017. gadā un vismaz piecu megabaitu izmērā. Informāciju par Jelgavas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada tūrisma piedāvājumu un konkursa nolikumu var atrast mājaslapā www.visit.jelgava.lv vai Jelgavas reģionālajā Tūrismā centrā Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa 1. stāvā, Akadēmijas ielā 1, Jelgavā.


Publicitātes fotoPievieno komentāru

Citas ziņas