Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gladiolu izstāde Rundāles pilī

Šajā nedēļas nogalē, no 8. līdz 10. augustam, Rundāles pils pirmā stāva vestibilā apmeklētājus priecēs gladiolu izstāde. Labā ziņa ir tā, ka par izstādes apskati papildus nebūs jāmaksā.

Izstādē apmeklētāji varēs iepazīties ar 30 gladiolu šķirnēm no selekcionāra un gladiolu audzētāja Visvalža Viņķeļa kolekcijas. V.Viņķelis ar gladiolu selekciju un audzēšanu nodarbojas jau vairāk nekā 40 gadu un ir vairāk nekā 400 gladiolu šķirņu autors.

Šoreiz apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja iepazīties gan ar ASV un Krievijas selekcionāru devumu, gan ar paša selekcionāra selekcionētajām šķirnēm, piemēram  “Zelta simfonija”, “Zaļais zelts” un citas.

V.Viņķelis sola izstādes laikā sniegt konsultācijas par gladiolu audzēšanu un šķirņu izvēli, kā arī apmeklētāji varēs veikt gladiolu sīpolu pasūtījumus 2015. gadam. Vairāk info pa tālruni +371 29412376 (Ilga Viņķele).

V.Viņķelis pieder pie Latvijas Gladiolu draugu kluba. Tā ir brīvprātīga sabiedriska bezpeļņas organizācija, kurā apvienojušies Latvijas gladiolu kolekcionāri un selekcionāri, kā arī citas personas, kuras atzīst kluba darbības mērķus un vēlas piedalīties to īstenošanā. Klubs ir juridiska persona ar savu zīmogu, saimniecisko darbību, finansēm, kustamo un nekustamo īpašumu, simboliku.Vairāk par gladiolu selekcionāriem internetā: http://www.gladiolus.lv/selekcionari.htm.


Pievieno komentāru

Citas ziņas