Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Idejas, kā svētku brīvdienas pavadīt kopā ar bērniem

Rosinot valsts svētku laiku pavadīt kopā ar bērniem, biedrība “Babyroom” apkopojusi pasākumus, ko var apmeklēt visa ģimene, sevišķi, ja tajā aug mazi bērni. Biedrības pārstāves Linda Pavļuta, Anna Rozīte un Laura Bluša dalās savos ieteikumos.

Divu mazu puiku Edvarda un Leonarda mamma Linda rosina vecākus 18. novembrī apmeklēt kādu no Latvijas Nacionālā vēstures muzeja pasākumu sērijas “Mana Latvija” aktivitātēm. “Maniem sešus un deviņus gadus vecajiem puikām īpaši interesē stāsti, kas skaidro Latvijas karoga vai ģerboņa rašanos, skaidro Brīvības cīņu nozīmi, ļauj justies lepniem par valsti, kurā dzīvo. Latvijas muzejos mums ir bijusi tikai pozitīva pieredze. Tajos sastopam atsaucīgus darbiniekus, turklāt mūsdienās muzeju ekspozīcijas veidotas tā, lai tās būtu interesantas bērniem, būtu aptaustāmi priekšmeti, kā arī piesaistoši informatīvi materiāli.”

Anna, sešgadīgās meitiņas Emīlijas mamma, valsts svētku dienā plāno apmeklēt patriotiskās noskaņās piepildīto Neatkarīgo tirdziņu Kalnciema kvartālā, kur varēs iegādāties gan amatnieku veidotus svētku rotājumus, gan gardumus svētku galdam. Anna uzsver: “Patīkami ir apmeklēt tādus pasākumus un vietas, kas rūpējas arī par bērnu vajadzībām. Kalnciema kvartālā ir gan bērnu pārtinamā virsma, gan padomāts par bērnus iesaistošām aktivitātēm.”

“Mani trīs dēli vislabprātāk uzturas svaigā gaisā, tāpēc apsveram iespēju izstaigāt interesantākos “Staro Rīga” objektus,” saka Laura un uzsver, ka Rīgā ir daudz ģimenēm draudzīgu kafejnīcu, kurās patverties lietus gadījumā vai ja bērni ir uz mirkli noguruši. “Ļoti novērtējam, ka kafejnīcās tiek iekārtoti bērnu rotaļu stūrīši, sagatavotas kvalitatīvas bērnu ēdienkartes, iekārtotas bērnu pārtinamās virsmas,” norāda Laura.

Sveicot ikvienu Latvijas dzimšanas dienā, biedrība “Babyroom” aicina apskatīt ģimenes pasākumu kalendāru, kurā ir iekļauti gan iepriekšminētie, gan citi pasākumi.

Pievieno komentāru

Citas ziņas