Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iepazīs Jelgavas mūzikas un teātra tradīcijas 1

Lai iepazīstinātu ar mūzikas un teātra tradīcijām Jelgavā, Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs aicina 27. un 28. maijā doties tematiskās ekskursijās pa pilsētu, stāsta Tūrisma centra pārstāve Liene Strazdiņa.

Sestdien, 27. maijā, pulksten 12 norisināsies ekskursija “Muzikālā Jelgava”, tās laikā gides Sarmītes Bērziņas pavadībā varēs uzzināt, kādi Latvijas mūzikas dzīves notikumi risinājušies Jelgavā, kā arī par slaveniem mūziķiem un viņu dzīves gaitām Jelgavā. Maršruta pieturas punkti būs dziedātājas Noras Bumbieres piemiņas zīme, Jelgavas Mūzikas vidusskola, Uzvaras parks un Sv.Annas baznīca, savukārt ekskursijas noslēgumā tiks apmeklēts Bērnu un jauniešu mūzikas klubs Dobeles ielā, kur talantīgi jaunieši pilnveido un attīsta savas muzikālās prasmes.

Svētdien, 28. maijā, pulksten 12 teātra cienītāji aicināti piedalīties ekskursijā “Teātra ceļš Jelgavā”, lai kopā ar gidi Signi Lūsiņu atklātu, kāpēc Jelgavu var uzskatīt par latviešu teātra šūpuli. Ekskursijas maršruts vedīs gar Studentu teātri, Jelgavas pili, pilsētas kultūras namu, Ģ. Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeju, Raiņa parku un noslēgsies ar latviešu teātra tēva Ādolfa Alunāna memoriālā muzeja apmeklējumu.

Abas ekskursijas sāksies no Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa Akadēmijas ielā 1, un to ilgums paredzēts divas stundas. Dalība ekskursijās bez maksas. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc dalībnieki aicināti pieteikties iepriekš Jelgavas reģionālajā Tūrisma centrā pa tālruni 63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

Par citām idejām Jelgavas apmeklējumam var uzzināt mājaslapā www.visit.jelgava.lv.


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Dzintra

Vajadzētu maršrutā iekļaut arī Noras kapa vietas apmeklējumu Baložu kapsētā ,lai cilvēki zina un aiznes kādu ziedu.

pirms 2 gadiem, 2017.05.18 06:55

Citas ziņas