Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iepazīstinās ar ķīniešu kultūru un tradīcijām 3

Lai iepazīstinātu ar ķīniešu kultūru un tradīcijām, kā arī parādītu Latvijā dzīvojošo ķīniešu vēlmi iesaistīties un līdzdarboties vietējā sabiedrībā, 12.jūlijā pulksten 12 Ozolnieku vidusskolā kopā ar Informācijas centra imigrantiem (ICI) Zemgales reģionālā kontaktpunkta darbiniekiem un brīvprātīgajiem organizē īpašu pasākumu, informē novada pašvaldība.

Pasākuma atklāšana paredzēta pulksten 12, pulksten 12.30 paredzētas brīvprātīgo aktivitātes un saliedēšanas spēles, tām sekos prezentācija par Ķīnu, kurā klātesošie tiks iepazīstināti ar ķīniešu kultūras tradīcijām, plānota arī dažādu tautu ēdienu degustācija, draudzības tējas vārīšana, bet noslēgumā – nākotnes plānu iezīmēšana.

Piedalīties pasākumā aicināts ikviens interesents, ieeja bez maksas. Vēlams savu dalību pasākumā pieteikt elektroniski, rakstot uz e-pastu ici.jelgava@gmail.com. Papildu informācijai lūgums sazināties ar ICI reģionālā kontaktpunkta Jelgavā vadītāju Gunitu Bērzu (tālrunis 25719588).

Informācijas centru īsteno Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonds, to līdzfinansē ES. Centra darbību nodrošina un attīsta biedrība “Patvērums “Drošā māja””.


Foto: nlp.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Paskat

cik daudz liekēžnodokļizsaimniekošanas-un-ārvalstu finansētu organizāciju saradies - ICI reģionālais kontrolpunkts, Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonds, tad vēl Starptautiskās migrācijas organizācijas Rīgas nodaļa un tā drove vien ir tikai aisberga redzamā daļa...

pirms 2 gadiem, 2017.07.10 10:51

Maskava -Pekina

ķīnietis krievam brālis mūždien
Rasu un tautību vienība zeļ,
Ejot ar dziesmu nu cilvēks arvien,
Plecu sev brīvāk un varenāk slien.
Staļins un Mao dzird mūs arvien,
Dzird mūs arvien!
Dzird mūs arvien!
Piedz:Ai,Maskava!Ai,Pekin


Ap brīves karogu nu kļautas,
Par mieru iet,par darbu iet,
It visu zemju tautas.
Dzirdam uz Volgas balsis Janzī,
Kremlis nu ķīnietim saredzams zaigs!
ļaunajam karam vairs nebiedēt mūs,-
Pasaules darbļaudis modrīgi kļūst
Slavēts lai lielo uzvaru laiks,
Uzvaru laiks,
Uzvaru laiks!
piedz;....
olonās līksmi mums maija rīts zied,
Stiprinās pasaules darbļaužu balsts.
Mierīgā Padomju Dzimtene iet.
Varenā Padomju Dzimtene iet!
Blakus iet jaunā ķīniešu valsts.
Ķīniešu valsts!
Ķīniešu valsts!

pirms 2 gadiem, 2017.07.10 13:40

Citas ziņas