Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iespēju doties ekskursijā uz Jelgavu ieguvusi Cēsu 1.pamatskolas pirmā klase 1

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes "Kultūra" kolāžu konkursā par autobusu ekskursijai visai klasei uz 16.Starptautisko ledus skulptūru festivālu uzvarējusi Cēsu 1.pamatskolas pirmā klase.

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes "Kultūra" pārstāve Marta Zīverte aģentūru LETA informēja, ka "Kultūra" pagājušā gada decembrī izsludināja skolēnu ledus svētku kolāžu konkursu, dodot iespēju skolēniem no 1.klases līdz 4.klasei laimēt galveno balvu - autobusu ekskursijai visai klasei uz 16.Starptautisko ledus skulptūru festivālu Jelgavā.

Lai piedalītos konkursā, skolēniem klasē bija jāizveido kopīga kolāža par ledus festivāla tēmu - "Brīnumzeme". Konkurss tika rīkots trešo gadu, un šogad tas guva vislielāko atsaucība no klašu kolektīviem. Šogad kopumā tika iesniegtas 80 kolāžas, kuras atceļojušas no visiem Latvijas novadiem - gan no Jelgavai tuvākām, gan tālākām pilsētām, piemēram, Kuldīgas, Liepājas, Talsiem, Valkas un Daugavpils.

Lai noskaidrotu, kura klase iegūs galveno balvu, tika izveidota žūrija, kuras sastāvā bija Jelgavas Mākslinieku biedrības valdes locekļi un festivāla organizatori. Žūrija veltot vairākas stundas darbu izvērtēšanai, nolēma galveno balvu piešķirt Cēsu 1.pamatskolas 1a.klasei (skolotāja Aiga Treimane).

Turpinot veiksmīgo sadarbību ar Jelgavas sadraudzības pilsētu - Šauļiem, šis kolāžu konkurss tika izsludināts arī Šauļu skolēniem. No Šauļu pilsētas skolēniem tika saņemtas 30 kolāžas, informēja Zīverte.

Kopumā Jelgavas kultūras namā no 4.februāra būs iespējams apskatīt 120 skolēnu veidotās kolāžas, kurās bērni ir atspoguļojuši savu fantāzijas lidojumu, kas, tāpat kā "Brīnumzeme", katram ir savs. "Citam ar lidojošiem savu sapņu radītiem tēliem, kādam citam tā asociējas ar brīnumaino pasaku valstību, jo ceļš uz bērna iztēli ir nebeidzams," pauda Zīverte.

Profesionālu tēlnieku radīto "Brīnumzemes" redzējumu, atveidotu ledū, būs iespējams novērtēt no 7.februāra līdz 9.februārim 16.Starptautiskajā ledus skulptūru festivālā Jelgavā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

moše

Galvenā balva - pastāvēt uz Vecā Veča Līkā tilta....

pirms 4 gadiem, 2014.02.04 21:11

Citas ziņas