Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsludināts jauns fotokonkurss «Mana Jelgava»

Turpinot aizsākto tradīciju, JPPI “Kultūra” izsludina fotokonkursu “Mana Jelgava”, kur tiks gaidīts fotogrāfu redzējums par svarīgo Jelgavā no iedzīvotāju skatu punkta.

Izskanot Jelgavas jubilejas gada fotokonkursam “Jelgavai 750”, ieviestā tradīcija tiek turpināta. Šoreiz fotokonkursa tēma – "Mana Jelgava". Organizatori gaidīs radošus un daudzveidīgus pieteikumus ar jelgavnieku un pilsētas viesu skatījumu par Jelgavas akcentiem, vietām, svētkiem, cilvēkiem utt.

Fotokonkurss norisināsies divos posmos visa gada garumā. Pēc katra posma tiks apbalvoti labāko darbu autori un izveidota izstāde Jelgavas kultūras namā. Konkursā var piedalīties ikviens fotogrāfs, neatkarīgi no profesionālās sagatavotības.

Konkursa darbi tiks izmantoti arī ceļojošajai fotoizstādei, kas tiks eksponēta Jelgavas sadraudzības pilsētās. Pagājušā gada Jelgavas foto izstāde jau guvusi augstu novērtējumu Magadanā, Belostokā, Ruel-Malmazonā, Nova-Odesā. Līdzīgi fotokonkursi tiek organizēti arī sadraudzības pilsētās, līdz ar to arī jelgavniekiem būs iespēja iepazīt pilsētas, pilsētniekus, tradīcijas, notikumus un arhitektūru. 

Pirmajam posmam pieteikumi jāiesniedz 14. aprīlim pulksten 12.

Dalībnieka anketa ŠEIT un nolikums ŠEIT.

Foto: JPPI “Kultūra”

Pievieno komentāru

Citas ziņas