Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā sākušās Dzejas dienas

Ar dzejas kluba “Pieskāriens” ikgadējā krājuma “Zemgales vācelīte” atklāšanu Jelgavā sākušās Dzejas dienas. Šodien pulksten 15 Raiņa parkā norisināsies arī “Pieskāriena” autoru dzejas lasījumi.

Savukārt rītdien, 12. septembrī, no pulksten 9.30 līdz pat vēlam vakaram Jelgavā norisināsies dažādi Dzejas dienām veltīti pasākumi, kurus vieno nosaukums “Dzeja – valodas putni”.

Pulksten 9.30 dzejniece Inese Zandere Jelgavas pilsētas bibliotēkā tiksies ar pašiem mazākajiem dzejniekiem. Uzreiz pēc tam pulksten 10.30 no Jelgavas pilsētas bibliotēkas mazā balkoniņa dzejnieki I.Zandere, Valts Ernštreits, Jana Egle, Vasīlijs Karasjovs un Eduards Aivars ar tauru skaņām palaidīs dzejas putnus Jelgavas debesīs.

Tālāk “Dzejritenis” (ikviens ir aicināts pievienoties pasākumam ar savu velosipēdu) dosies līdz Lāčplēša piemineklim Stacijas laukumā, kur plānots ierasties pulksten 11, vides objektam “Laika rats 100” (pulksten 12) un Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejam (pulksten 13).

Pulksten 16.30 interesenti aicināti pie tējas namiņa, kur notiks tradicionālā jauno dzejnieku sacensība – dzejas slams. Savukārt pulksten 18 plānota Dzejas dienu kulminācija – V.Ernštreita, J.Egles, V.Karasjova un E.Aivara dzejas lasījumi.

Noslēgumā pulksten 20 pie tējas namiņa skanēs Daumanta Kalniņa kvinteta koncertprogramma “Sirds prieks” ar Friča Bārdas dzeju.

Pasākuma “Dzeja – valodas putni” producente – Elīna Apsīte.

Visos pasākumos ieeja bez maksas.

Pievieno komentāru

Citas ziņas