Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas novada svētki un Bērnu svētki – rīt Elejas muižas parkā

Ar šī gada moto “Mirklis laika rāmītī”, mudinot dzīves laikā kolekcionēt pēc iespējas vairāk atmiņās paliekošu brīžu, uz Jelgavas novada svētkiem, kas tiks svinēti vienlaikus ar Bērnu svētkiem, rīt Elejas muižas parkā aicināti kā lieli, tā mazi novadnieki, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Jau tradicionālie Bērnu svētki šogad savīti ar novada svētkiem, lai pēc iespējas bagātīgāk svētku programmā varētu iekļaut arī bērnu priekšnesumus. Tieši ar tiem aizsāksies 20. maija koncertprogramma pulksten 12, kad uzstāsies paši mazākie – pirmsskolas bērni – koncertā “Mirklis pirms”. Tūlīt pēc tam svētku koncertu ieskandinās gan skolēnu, gan pieaugušo amatierkolektīvi.

Ap pulksten 15 muzicēs Jelgavas novada un pilsētas jauniešu bigbends, un solisti Elza Rozentāle un Ralfs Eilands skatītājus ievedīs multiplikācijas filmu pasaulē. Bet pulksten 17 uz skatuves kāps “Bermudu divstūris”. Pēc grupas uzstāšanās novada svētku apmeklētāji aicināti piedalīties kopbildes tapšanā.

Visas dienas garumā pasākuma apmeklētāji varēs ļauties iztēles mirkļiem radošajās darbnīcās, pārbaudīt sevi veiklības un spēka aktivitātēs laukumā iepretim pilsdrupām. Būs iespēja rast jaunas idejas, iegādāties noderīgas lietas un gardumus mājražotāju un amatnieku tirdziņā, kas kļuvis par iecienītu notikumu gan apmeklētāju, gan pašu tirgotāju vidū. Pasākuma dienā varēs noskatīties cirka izrādi, Elejas tējas namiņa teritorijā iemūžināt savas sajūtas foto stūrītī un ieraudzīt sevi no cita rakursa karikatūrista sniegumā.

Savukārt vakarā pēc pulksten 18.30 uz lielās estrādes skatuves apmeklētājus gaidīs Noras Bumbieres jubilejai veltīts svētku koncerts “Tepat, starp jums!” kopā ar Viktoru Lapčenoku, Žoržu Siksnu un citiem solistiem. Pulksten 20 muzicēs “Dzelzs vilks”, bet svētku zaļumballi no deviņiem spēlēs grupa “The teachers”.

Jelgavas novada svētku afišas šogad gatavotas, izmantojot papildinātās realitātes jeb “Overly” aplikācijas iespējas. Tas nozīmē, ka, turot mobilā telefona ekrānu uz afišas fotogrāfijas, tā “atdzīvosies” kā svētku video, ļaujot ekrānā noskatīties un izjust novada svētku plānoto gaisotni.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Citas ziņas