Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas skolēniem tiek gards pārsteigums no «Brīnumzemes» 5

Šodien Jelgavas  pašvaldības iestāde «Kultūra» divām skolām nogādājusi gardu pārsteigumu – kliņģerus. Skolēni tos saņēma par veiksmīgu dalību ledus skulptūru festivāla kolāžu konkursā «Brīnumzeme».

Kā informē iestādes «Kultūra» pārstāve Marta Zīverte, pagājušā gada decembrī tika izsludināts skolēnu ledus svētku kolāžu konkurss. Lai piedalītos, skolēnu uzdevums bija kolāžu aplikācijās iemūžināt savu fantāzijas lidojumu par «Brīnumzemi» un tās saistību ar ledus skulptūrām. 

Pavisam tika saņemtas 110 kolāžas, 80 no tām darinājuši Latvijas skolu 1. - 4. klašu skolēni, bet 30 atceļojušas no Šauļu skolēniem, turpinot pagājušajā gadā iesākto sadarbību ar Jelgavas sadraudzības pilsētu – Šauļiem. 

Pateicībā par piedalīšanos konkursā skolēni jau saņēma ielūgumu uz Ledus skulptūru festivālu, bet divu labāko Jelgavas darbu autori šodien tika pie gardiem kliņģeriem.

Kliņģerus ieguva Jelgavas 4. vidusskolas 4.a klase, audzinātāja Antra Zondaka un Jelgavas 4. sākumskolas 1.b klase, audzinātāja Gunta Silakalna un vizuālās mākslas skolotāja Ilze Hāze.

«Protams, ka žūrijas darbs bija grūts, jo iesniegtie darbi ir koši, rūpīgi veidoti un vienreizēji,» stāsta iestādes «Kultūra» vadītājs Mintauts Buškevics, aicinot ikvienu apmeklēt skolēnu veidoto kolāžu izstādi, lai novērtētu, cik radoši un talantīgi ir mūsu skolēni!».

Skolēnu kolāžu konkursa darbu izstāde «Brīnumzeme» apskatāma Jelgavas kultūras nama 2. stāvā līdz februāra beigām.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Metinātājs Bērziņš

Bērnus jau no mazotnes vajag radināt pie gliemežiem un citām smalkām lietām!Citādi izauguši lieli viņi ķers un grābs visu kas smalks rādīsies!

pirms 4 gadiem, 2014.02.19 21:24

neizlepusi uzņēmēja

nesaki gan, līdz šim man garšo vārīti kartupeļi ar dillēm un sālītu gurķīti piekost un šausmas pārņem domājot par bērnībā neēsto puvušo sieru, pūdētām siļķēm un jūras maitām. Uz saldumiem tas gan neattiecas (izņemot cukurotus prusakus), tas gan - kas bērnībā netika dabūts ar pilnu muti, tagad gan garšo :))

pirms 4 gadiem, 2014.02.20 03:02

skulptūra

sveiciens 4, a klasei!!!Hip,hip urrā!!!

pirms 4 gadiem, 2014.02.19 21:33

.....

ja ir konkurs,tad ir uzvarētāji,ko tu KUKA te muldi par apdalīšanu???

pirms 4 gadiem, 2014.02.20 13:12

Citas ziņas