Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas Tūrisma centra vadītāja: Tūrisma problēmas jārisina valsts mērogā

Tūrisma problēmas un jaunu sadarbības formu ieviešana jārisina valsts mērogā, pagājušajā nedēļā tiekoties ar vietējiem tūrisma pakalpojuma sniedzējiem, pauda Jelgavas reģionālā Tūrisma centra (JRTC) vadītāja Anda Iljina.

Pērn tūrisma jomā Latvijā sasniegti izvirzītie rādītāji, taču valsts atpaliek no Lietuvas un Igaunijas, tāpēc problēmas jārisina valsts mērogā.

"Tūrisms nedrīkst būt tikai uz pašvaldību pleciem, piemēram, Igaunijā ir definēts arī atbalsts no valsts," klāstīja Iljina.

JRTC vadītāja ir pārliecināta, ka pakalpojumu sniedzējiem jāveido kopīgi projekti, jauni produkti, jo, strādājot atsevišķi, nebūs iespējams prezentēt savu piedāvājumu pasaules līmenī. Tāpēc JRTC plāno dažādus pieredzes apmaiņas pasākumus, arī diskusijas ar vietējo pašvaldību vadītājiem, lai runātu par sadarbības modeļiem.

Jau vēstīts, ka pagājušajā nedēļā Jelgavā noticis informatīvais seminārs Jelgavas, kā arī Jelgavas un Ozolnieku novadu tūrisma pakalpojumu sniedzējiem.


Foto: Nils Jaunsubrēns

Pievieno komentāru

Citas ziņas