Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavnieki Jauno gadu sagaida pēc vietējā laika (FOTO) 8

Jelgavnieki un pilsētas viesi jau no vakardienas pulksten 23 tika lūgti uz Pasta salu, kur viņus sagaidīja Ira Krauja-Dūduma ar grupu «Kraujas Band».

Pasta salas estrādē īsi pirms pusnakts tiešraidē tika translētas valsts augstāko amatpersonu uzrunas, bet pulksten 00.20 klātesošos uzrunāja Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.

Uguņošana notika pēc pilsētas laika – zeme, griežoties ap savu asi, diennaktī veic vienu pilnu apgriezienu. Kā informē pašvaldība, Latviju šķērso astoņi meridiāni, līdz ar to vietējais laiks atpaliek no tā, kas pieņemts valstī. Jelgavā Jaunais gads iestājas pulksten 00.25.

Svinības turpinājās kopā ar DJ Jax.

Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Agnese

Paldies par feino pasākumu :) Mūzika populāra, jautra, salūts kolosāls. Mums visiem ļoti patika. Pat no ārzemēm atbraukusī māsa bija patīkami pārsteigta.

pirms 3 gadiem, 2017.01.01 16:20

Jelgavnieki nosvinējuši kā vēlējās

pusstunda, tas ir daudz. kaut kas greizi izrēķināts. tad valmierā viņiem 01.00 pēc maskavas laika jāsvin, bet maskavā pēc kamčatkas laikā. es saprastu, ja nobīde būtu minūtes , bet ne 25.

un vēl, vai jelgavnieki ir tikai tie, kas sagaidīja jauno gadu pasta salā? es gan domāju, ka 90% jelgavnieku svinēja mājās ar ģimenēm un pēc parasta laika 00.00 un daudzi kaimiņi spriežot pēc visa vēl svinēja pēc londonas un maskavas laikiem. es cienu arī to, jo viņi arī ir jelgavnieki.

ar šo rakstu, visi jelgavnieki, kas neblandījās pa pasta salu ir noniecināti. nejauki.

pirms 3 gadiem, 2017.01.01 17:38

Jelgavnieki nosvinējuši kā vēlējās

minūtes 5, ne 25

pirms 3 gadiem, 2017.01.01 17:39

Negatīvajam jelgavniekas

Nu varbūt nevajag starp rindām meklēt to, kas nav rakstīts? Kāda starpība, cikos salūts? Cilvēki sapirkušies raķetes, kā sāka šaudīties pus 11, tā beidza dziļā naktī. Nedomāju, ka kāds nejēgā zaudēja no tā, ka Jelgavas salūts bija 00:25. Tiešām, saucam uz deķa aprēķinātājus un tad kaktā uz zirņiem. Atjēdzas tauta. Vai tiešām vienreiz nevar vienkārši baudīt?

pirms 3 gadiem, 2017.01.01 23:42

Jelgavnieki-> Negatīvajam jelgavniekam

Skolā māca lasīt un izprast tekstu jau no 1 .klases. Labi īpašiem komentētājiem paskaidrošu, manā rakstā bija izteikti 2 sašutumi:
1. Ka nepareizi aprēķināja "Jelgavas laiku" (kuram, ja labi padomāt pat +5 min būtu pārāk daudz).
2. Ka par jelgavniekiem nosauca tikai tos, kas atradās Pasta salā un tika informēti par šādu nobīdi. Citi Jelgavas ļautiņi tad NAV jelgavnieki.

Jūsu komentārā ir izteikts sašutums par to, ka kāds nav apmierināts ar to KAD TIKA ŠAUT SALŪTS.

Nu nekā kopīga. Nu ne milimetra kopīgās taisnības.

Aiz tādas pārskaitīšanas, kļūdaini nospiedu Jums + vērtējumā. Atvainojos.

pirms 3 gadiem, 2017.01.02 03:39

Jelgavniekiem

Nu vispār jau, par to, ka salūts būs 00:25 visi tika informēti ar Jelgavas **** starpniecību, kas katrā pasta kastē Jelgavā bez maksas tiek iemesta ceturtdienās. Ja to avīzi kāds izmet laukā nelasot, nevajag jau tāpēc zākāt tos, kas vēlreiz arī pasta salā atgādināja, cikos būs salūts.
Laimīgu !!!

pirms 3 gadiem, 2017.01.03 22:53

opaps

Salūts ļoti pareizā laikā! Normāli mājās sagaidam gadumiju, iedzeram dzirkstošo un mierīgi ejam skatīt uguņošanu.

pirms 3 gadiem, 2017.01.02 11:13

Citas ziņas