Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Junioru universitāte izbrauks dabā arī šogad 1

No 11. līdz 15. augustam Junioru universitātes dalībniekiem notiek Vides izglītības nometne „Junioru universitāte izbrauc dabā”. Nometnes mērķis ir veidot Junioru universitātes dalībniekiem prasmes un iemaņas dabas izzināšanā un saudzīgu attieksmi pret vidi, veicot pētniecisko darbību vidē.

Grupa jau ir nokomplektēta, un laimīgie ir tie, kuriem īpaši veicas dabaszinībās un matemātikā.

Nometne vasarā Junioru universitātes dalībniekiem sniegs iespēju mācīties dabā, pētīt augus un dzīvniekus uz sauszemes un ūdenī, pašiem atklāt īpašo Latvijas dabā: izpētīt, kas dzīvo Svētes upē, kas aug pļavā, izmērīt augstākās Tērvetes priedes un iepazīt Baltijas jūras piekrasti kā unikālu dabas izpētes objektu,  kritiski izvērtēt cilvēka ietekmi uz apkārtējo vidi un rosinās skolēnus darboties videi draudzīgi. Nometnes aktivitātes ir vērstas uz dabas izpēti, kritiskās domāšanas attīstību un atbildīgas attieksmes audzināšanu, kā arī aktīvu darbošanos vidē.

Nometni organizē Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs, bet finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds, Jelgavas pilsētas dome. 


Pievieno komentāru

Komentāri 1

iii

vai nevajadzētu tā, ka vajasdzētu motivēt arī tos, kam tik labi neiet skolā, lai radītu interesi?

pirms 4 gadiem, 2014.08.08 16:11

Citas ziņas