Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kino, specefekti un kauju imitācija kinopilsētā «Cinevilla»

11. jūlijā kinopilsētā "Cinevilla" ikvienu apmeklētāju gaida piedzīvojumu pilna diena, informē biedrības vadītājs Normunds Jērums. 

Jau no plkst. 11 varēs vērot 1918. gada brīvības cīņu kauju imitācijas mēģinājumu, bet plkst. 13 norisināsies pats uzvedums, kurā piedalīsies aptuveni 70 cīnītāju, savukārt plkst. 16 līdzīgā imitācijā tiks atainotas 1944. gada aizsardzības kaujas Kurzemē, kurās  piedalīsies aptuveni 120 dalībnieku.

Abas kauju imitācijas norisināsies Lielpilsētas daļā. Apmeklētājiem būs iespēja vērot, filmēt un fotografēt. Pasākumu organizē biedrība “Latviešu karavīrs”, kauju rekonstrukcijās piedalīsies arī rekonstrukcijas viesi no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kas papildinās tehnisko nodrošinājumu un specefektu – kaujas ainu izveidi, lai skatītājiem tas paliktu atmiņā kā neaizmirstams piedzīvojums.

Abu kauju starplaikos paredzēta militāras tehnikas, II Pasaules kara vieglo un smago transportlīdzekļu un ieroču ekspozīcijas apskate, 20.gs. perioda karavīru formas tērpu ar uzkabi un ieročiem uzlaikošana, par atsevišķu samaksu iespēja izšaut no dažādu veidu salūtieročiem. 

Visas dienas garumā kinopilsētas "Cinevilla" apmeklētājiem būs iespēja piedalīties piedzīvojumā „Rīgas Sargu izaicinājums”, kurā paredzēta aktīva darbība ģimenēm, draugu lokam, kompānijām. Leģendas kontrolpunkti ar tehnisko nodrošinājumu un instruktoru klātbūtni būs izvietoti dažādos "Cinevillas" brīvdabas objektos. Būs iespēja piedzīvot gan „Safari braucienu”, gan „Piedzīvojumu pie Zvejnieka dēla”, „Izpletņa vilkšanu”, „Dūmu vagona piedzīvojumu”,  „Rīgas Sargu šautuvi” un „ Zirnekļa cilvēka piedzīvojumu”.

Visas dienas garumā Mazpilsētas daļā darbosies "Cinevillas" krodziņš, brīvdabas bērnu laukums un tirdziņš ar lauku labumiem un našķiem. Ieejas maksa: bērniem līdz 6 gadiem bez maksas, līdz 12 gadiem – 3, pārējiem – 5 eiro.


Pievieno komentāru

Citas ziņas