Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līvbērzes kultūras namā liek ielāpu pie ielāpa (FOTO)

Vēloties paust savu un dažu pastāvīgo lasītāju redzējumu par bibliotēku, uzrakstīju “Zemgales Ziņām” par vēlmi bibliotēkas telpas saglabāt pašreizējā vietā kultūras namā “Līvbērze”. Lai man piedod tie lasītāji, kuri to nesaprata vai pārprata, kā arī atvainojos Jelgavas novada Kultūras pārvaldes cilvēkiem un Līvbērzes pagasta pārvaldei par neapdomīgo soli. Tikai vēloties saglabāt bibliotēkas vēsturisko auru, paudu šādu viedokli. Konstruktīvā un atklātā sarunā ar Līvbērzes pagasta pārvaldes vadītāju Rutu Medni secinājām: ja bibliotēka jāpārvieto, tad uz pastāvīgām, ne mazākām telpām, un tās varētu būt pēc remonta sakoptās telpas pagasta pašvaldības ēkas pirmajā stāvā. Mēs noteikti palīdzēsim telpas labiekārtot un estētiski noformēt, jo tas nepieciešams, lai mūsu lasītāji justos ērti un gaidīti vienmēr un visur, lai arī kur bibliotēka atrastos,” atsaucoties uz savu portālā zz.lv publicēto atklāto vēstuli, raksta Līvbērzes pagasta bibliotēkas vadītāja Velga Petņičenko.

Vēl pirms tikšanās klātienē V.Petņičenko skaidroja, ka vēstule rakstīta, lai uzzinātu bibliotēkas attīstības vīziju un saglabātu tās iekārtošanā ieguldīto darbu. “Vēlos, lai būtu moderna, perspektīva bibliotēka, nevis tāda, kas vilktos nopakaļ citām bibliotēkām sliktās telpās,” savas bažas pauda bibliotēkas vadītāja.

“Gribētos, lai pagasta bibliotēkā lasītāju būtu vairāk. Mums Līvbērzes pamatskolā ir laba bibliotēka,” telefonsarunā savukārt atzina Līvbērzes pagasta pārvaldes vadītāja Ruta Medne.

Verot Līvbērzes pagasta pārvaldes ēkas durvis, uzvēdī aukstums un tualetes aromāts. Tas pats mūs sagaida arī kultūras namā, tikai tur telpas ir siltas un iespēju robežās padarītas mājīgas. R.Medne skaidro, ka pagastmājā nesen saplīsis apkures katls, bet kanalizācija abās ēkās ir sena problēma.


Foto: Raitis Puriņš. Visu rakstu lasiet 11. janvāra “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Citas ziņas