Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU gatavojas februārī pulcēt jaunās Studentu folkfestivāla zvaigznes

Trešdien, 26.februārī, Jelgavā notiks Latvijas studentu un jelgavnieku iemīļotais Studentu folkvestivāla 25.gadadienas saiets, kur muzicēšanai uz divām skatuvēm Latvijas Lauksaimniecības universitātē tiek aicināti pieteikties potenciālie dalībnieki.

LLU Sabiedrisko attiecību un karjeras centra vadītāja Sandra Grigorjeva aģentūru LETA informēja, ka aicināti pieteikties dzejnieki un mūziķi, godā ceļot pirms 25 un 30 gadiem muzicējošo folkmūziķu un bardu uzstāšanās manieri - akustisko izpildījumu.

Jauni un jau ilggadēji festivāla dalībnieki no visām Latvijas augstskolām, kā arī mūziku mīloši un studentiski domājoši mākslinieki tiek aicināti pieteikties dalībai festivālā līdz 19.februārim, elektroniski aizpildot pieteikuma anketu LLU mājaslapā.

Jubilejas gada festivāla dalībniekiem būs iespēja izpausties uz divām skatuvēm - skatuve "Svece" un "Kilovats", skaidroja Grigorjeva.

Uz skatuves "Svece" aicināti uzstāties studenti dzejnieki ar savām rakstītām dzejas rindām, kā arī jaunie dziesminieki un mūziķi - grupas, solisti, dueti, kuri skatītāju vērtējumam nodod divas vai trīs dziesmas - pašsacerētas, populāras vai piemirstas.

Savukārt skatuve "Kilovats" aicina nodot klausītāju vērtējumam divas vai trīs savas muzikālās kompozīcijas vai kaverversijas. Festivāla uzvarētājus katrā skatuvē noteiks skatītāji.

"Studentu folkfestivāls savu popularitāti un radošumu apliecina ik gadu, pulcinot jaunus dalībniekus, klausītājus un vērtētājus. Vienlaicīgi šī iemīļotā festivāla dalībnieku vidū ir arī mūziķi ar stāžu, kuru sniegums ir gaidīts un atpazīstams. Jubilejas festivālā vēlamies izcelt akustiskā skanējuma burvību, atgriežoties un atceroties folkmūzikas bardu īsteno skanējumu," pauda pasākuma organizatore, LLU Studentu kluba vadītāja Anita Prūse.

Dalībnieku noklausīšanās, lai noteiktu piemērotāko skatuvi, notiks 19.februārī plkst.17 LLU Studentu klubā, Lielajā ielā 4, Jelgavā. Ja tiek atsūtīts priekšnesumu video vai audio ieraksts, citās pilsētās mītošajiem dalībniekiem ierašanās nav obligāta.

Dalībniekus žūrijas locekļi vērtēs atklāti pēc katra priekšnesuma. Vērtēšanas veidu organizatori gan vēl neatklāj.

Studentu folkfestivāla žūrijas priekšsēdētājs - biedrības "Bērnu un jauniešu mūzikas klubs" un "Privātas mūzikas skolas "BJMK rokskola"" dibinātājs un vadītājs Endijs Rožkalns, bet žūrijas locekļu un arī folkfestivāla viesu lomās - dziesminieki un mūziķi Kārlis Kazāks, Arnis Miltiņš un Jorens Steinhauers, kuru daiļradi varēsim dzirdēt festivāla izskaņā.

Studentu folkfestivālu organizē Latvijas Lauksaimniecības universitāte un LLU Studentu klubs sadarbībā arī biedrību "Bērnu un jauniešu mūzikas klubs".

Pievieno komentāru

Citas ziņas