Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Mis Jelgava» titulu Ilvija Bensone iegūst savā dzimšanas dienā (FOTO) 11

Ar flautas skolotājas Ilvijas Bensones un valgundnieka LLU studenta Jāņa Maniņa uzvaru Valentīndienas vakarā klubā „Tonuss” noslēdzās skaistumkonkurss „Mis un misters Jelgava 2015”. 

Vicemis un mistera titulu ieguva topošā ainavu arhitekte LLU karsējmeiteņu komandas izveidotāja Līva Jumeja un būvnieks Ēriks Priede.

Ilvijas „mājas darbu”, kurā viņa stāstīja par savu talantu flautas spēlē, izdaiļoja septiņu orķestra „Zelmeri” biedru atbalsts. Proti, Ilvija kopā ar viņiem atskaņoja diriģenta Bruno Jurgenberga apdarināto Čarlija Čaplina (gan aktiera, gan mūziķa) “Zaļo gaismiņu” regtaimu. Par šī iespaidīgā priekšnesuma tapšanu Ilvija „Ziņām” teica, ka viņai palīgos orķestranti pieteikušies paši pēc savas iniciatīvas.  

Ilvija par „Mis Jelgavu” kļuva savā dzimšanas dienā, par ko jau finālsacensību sākumā, kad vajadzēja stāstīt par sevi, pateicās mammai. Ilvijas dzīves moto ir droši eksperimentēt. un nekas, ka dažreiz gadās klupt.

„Misters Jelgava” Jānis Maniņš atzina, ka viņu piedalīties konkursā rosinājis draugs Edgars Kreilis, kurš pats šādā konkursā piedalījās 2012.gadā. „Toreiz man neizdevās uzvarēt, taču šoreiz izdevās draugam,” smaidot rezumēja Edgars.        

Stāstot par sevi, Jānis atzīmēja, ka savos 19 gados viņš „daudz kam dzīvē ir izgājis cauri”. No saviem talantiem Jānis izvēlējās parādīt zīmēšanu. Uzlicis molbertu uz skatuves, viņš dažās minūtēs uzzīmēja rozi, ko kopā ar īstu ziedu pasniedza zālē savai atbalstītājai un draudzenei Vinetai.  

Žūrijas loceklis 2009.gada Latvijas skaistumkonkursa uzvarētājs Artūrs Bernāts, kurš šogad augustā plāno piedalīties Vispasaules skaistumkonkursā, uzteica konkursa organizatori Anitu Baltrūnu. „Esmu piedalījies konkursa žūrijās arī mazākās pilsētās – Gulbenē, Balvos, Rēzeknē un citviet. Tur tos rīko lielākās zālēs kultūras namos, vairāk ir arī publikas. Taču arī šeit viss izdevās labi,” sacīja A.Bernāts.

Savukārt žūrijas loceklis Jelgavas fotomākslinieks Juris Zēbergs atzīmēja, ka uzteicami ir visi konkursa finālisti, kuriem pietika drosmes un uzņēmības jau kopš novembra gatavoties finālam un skaisti sevi parādīt. Konkursa žūrijas locekle modes nama “Tēma” vadītāja atzina, ka grūti īsumā izteikt savas izjūtas. Taču, viņasprāt, labāk, ka tāds konkurss Jelgavā notiek.  

Foto: Rihards Lonskis  

Pievieno komentāru

Komentāri 11

cauna

kaut kadi briesmonji shogad .. skatami labi ja 10%

pirms 3 gadiem, 2015.02.15 03:13

kolosāli

Beidzot skaista Mis mums ir! Ilvija ir visskaistākā!

pirms 3 gadiem, 2015.02.15 10:13

Fui

Prasts pasākums prastā vietā ar prastiem dalībniekiem

pirms 3 gadiem, 2015.02.15 10:24

Brīvprātīgais

Kapēc , vienmēr ir jārīko Tonusā, lai tonusa apsargi atkal kādu driksā iemestu?! Ivo-Tev jādomā, par sava kluba prestiža celšanu! Fuij galvenajai organizatorei! viens un tas pats kauns!

pirms 3 gadiem, 2015.02.15 12:35

bum

Jārīko Tonusā, jo tā ir vienīgā iestāde, kura dod telpas šim pasākumam. Ne Kultūras nams, ne ČBK neuzskata par vajadzīgu šādu pasākumu atbalstīt.

pirms 3 gadiem, 2015.02.15 13:28

Fiksais

Pareizi ir ka neatbalsta. Tāda pakazuha nevienam nav vajadzīga. Šoreiz tiešām no simpātijas nav ne smakas.

pirms 3 gadiem, 2015.02.15 13:42

Brīvprātīgais

bum- Kas to ir teicis ka neuzskata atbalstīt! šī komentāra rakstītājam, iesaku aiziet velreiz uz šīm abām, iestādēm un aprunāties ja nesanāk iesim kopā, un redzēsiet ka piekritīs uz reiz! Jo Tonusā jau ilgi šis pasākums notiek bet labāk ir mainīt apstākļūs lai ir populārāks pasākuma apmeklējums!

pirms 3 gadiem, 2015.02.16 08:50

Reinis

Vīrieši Jums gan skaisti Jelgavā, bet dāmas kā no laukiem, pāķīgas.

pirms 3 gadiem, 2015.02.15 16:26

:)

Uz nākošajiem Miseteriem lūdzu iemāciet puikām pareizi žaketes aizpogāt, ja jau paši nemāk

pirms 3 gadiem, 2015.02.15 16:37

jelgavniece

Pēc bildēm spriežot visglītākā sejiņa ir gaišmatainajai meitenei ar sunīti. Tur ir kaut kāda rozīnīte. :))

pirms 3 gadiem, 2015.02.15 22:37

Citas ziņas