Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Mis un Misters» dalībnieki kopā ar aktieriem sacenšas izdomā un improvizācijā 8

31.janvāra vakarā radošajā studijā-bārā “Nams” Pulkveža Brieža ielā 4 pulcējās Jelgavas Jaunā teātra aktieri un šā gada „Mis un Misters”  konkursa dalībnieki, lai sacenstos izdomā un improvizācijā.

Jau iepriekš „Ziņas” rakstīja, ka “Nama” studija ir pavisam jauns projekts, kas darbību sāka tikai pagājušā gada nogalē, un improvizācijas šovs ir pirmais lielākais pasākums. Kā toreiz stāstīja studijas vadītāja Kristīne Vilka un pasākumu organizators Edgars Kreilis, viņi  ar zināmu satraukumu gaidīja šo notikumu, jo realizēt ideju ir tikai pirmais solis, bet svarīgākais – kā tas patiks skatītājiem?

Skatītāju pusē pirms pasākuma bija jūtams neliels mulsums un neizpratne, kā tas viss norisināsies un kāda būs skatītāju loma, jo iepriekš bija ziņots, ka scenārijā sava loma paredzēta arī skatītājiem.

Aktieriem tika uzticēta komandu izveide, un viņi no „Mis un Misters” dalībnieku vidus izvēlējās sev “cīņu” biedrus. Rezultātā tapa piecas komandas, kuras vakara gaitā cīnījās par galveno balvu. 

Komandas izveidojās šādas:
1. Viktors Roze kopā ar Kārli Dinsbergu un Līvu Jumeju
2. Sabīne Trumsiņa kopā ar Jāni Vītolu un Ilviju Bensoni
3. Rihards Svjatskis kopā ar Ričardu Mūrnieku un Karīnu Romānovu
4. Reinis Kristiāns Širokovs kopā ar Ēriku Priedi un Unu Drīliņu
5. Arsēnijs Ladusans kopā ar Jāni Maniņu un Lieni Krūmiņu 

Divi žūrijas pārstāvji – Anita Baltrūna („Miss un Misters” konkursa organizētāja) un Kristīne Vilka (radošās studijas-bāra „Nams” vadītāja) – bija zināmi, bet trešais – paturēts noslēpumā. Tas izrādījās Rihards Ošs, kurš tika pieteikts kā jaunais dzejnieks un pasākuma atbalstītājs. Atklājās arī otrs noslēpums par skatītāju iesaisti vērtēšanā – skatītāji savu balsi par izvēlēto favorītu varēja atdot pie bāra letes.

Pasākuma gaitā tika izspēlētas dažādas etīdes, sasaistot šķietami nesavienojamus vārdus un īpašības, risinātas dažādas darbības un sadzīviskas situācijas. Smiekli un jautrība valdīja gan pašu dalībnieku vidū, gan skatītājos. Žūriju uzjautrināt bija grūtāk, bet vēlāk tā atzina, ka bijis liels prieks vērot, cik jaunieši aizrautīgi un atraktīvi iesaistās un darbojas.

Noslēgumā apkopojot visu triju konkursa posmu rezultātus un iekļaujot arī skatītāju balsojumu, par labāko tika atzīta Arsēnija, Jāņa un Lienes komanda. Kā atzina žūrija, visas komandas bija labas, bet uzvarētājiem izšķirošajā posmā paveicās vairāk par citiem. Viņi arī saņēma galveno balvu – radošās studijas-bāra „Nams” dāvanu karti, kas dod iespēju pēc pašu izvēles piedalīties kādā no studijā rīkotajām meistarklasēm.

Konkursa „Mis un Misters” organizētāja Anita Baltrūna arī atzina, ka šovs daudz devis pašiem konkursa dalībniekiem: „Tas mums bija kaut kas jauns. Bija interesanti pavērot, kā konkursanti reaģē un atraisās negaidītās situācijās, jo konkursa fināla priekšnesumi jau bija iepriekš sagatavoti un atstrādāti.” Konkursa „Mis un Misters Jelgava 2014” fināls notiks 14.februārī pulksten 17 klubā „Tonuss” Uzvaras ielā 12.

Foto: Elīna Gaile

Pievieno komentāru

Komentāri 8

students

Vispār interesanti, lai spars turpināt! Būs kaut kas interesants arī Jelgavā.

pirms 3 gadiem, 2015.02.04 09:31

Ziņkārīgā

Cienījamā foto māksliniece!Kur jūsu veidotajos foto iespējams ieraudzīt kādu Mis vai Misteru?

pirms 3 gadiem, 2015.02.04 09:53

anna

piekrītu... ZZ vajadzētu aizdomāties par kvalitatīvāku fotogrāfu,bildes nekur neder......pārējais ir OK

pirms 3 gadiem, 2015.02.04 10:58

khe!

Cik saprotu, tad te jau galvenais nav "misteri", bet pats pasākums! Un bildēm nav ne vainas. Laikam kāds aktierītis slikti izskatās un "misteriene" nav kadrā?

pirms 3 gadiem, 2015.02.04 19:02

ilze

Negribu tos Mis un Misterus nemaz redzēt! Lai vārās savā sulā! Ja viņi ik reizes tajā klubā taisās grozīties, tad daudzi cilvēki tāpēc vien tur neies!

pirms 3 gadiem, 2015.02.05 14:52

mazaa

nju itka varu daleji piekrist visiem,bet ta zurijas mute pirmaja bilde vot tas ir kautkas:D

pirms 3 gadiem, 2015.02.05 04:11

Citas ziņas