Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Muzejā taps jauna interaktīvā ekspozīcija

Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā tiks veidota jauna interaktīvā izstāde, liecina Jelgavas pašvaldības izsludinātais iepirkums.

Ekspozīcijas veidotājiem būs jāizstrādā pieci virtuālās realitātes interaktīvie sižeti par karavīru tērpu attīstību Jelgavā no 13. līdz 20. gadsimtam, kā arī Zemgales tautastērpiem no 19. līdz 20. gadsimtam.

Iepirkuma mērķis ir radīt jaunu inovatīvu un ilgtspējīgu tūrisma produktu.

Ekspozīcija virtuālajā vidē taps, īstenojot projektu "Starptautiskais kultūras tūrisma maršruts "Baltu ceļš"".

Pieteikumi iepirkumam iesniedzami līdz 19. oktobrim.

Vairākas pašvaldības un iestādes īsteno Latvijas–Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas atbalstīto projektu "Starptautiskais kultūras maršruts "Baltu ceļš"".

Projekta lielākais partneris ir Šauļu Tūrisma informācijas centrs. Tāpat ieceres īstenošanā iesaistīta Lietuvas Nacionālā reģionu attīstības aģentūra, Zemgales un Kurzemes plānošanas reģioni, Jelgavas un Talsu novada pašvaldība.

Projekts tiek īstenots, lai izveidotu vienu starptautiskas nozīmes un vairākus reģionālas nozīmes kultūras tūrisma maršrutus, izceļot un popularizējot baltu materiālo un nemateriālo kultūras un dabas mantojumu. Radot jaunu, inovatīvu un ilgtspējīgu tūrisma produktu, partneri centīsies panākt kultūras tūrisma pakalpojumu pieejamību un produktu daudzveidību.


Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Citas ziņas