Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskaidroti konkursa «Ineses Galantes Talanti» finālisti

Ineses Galantes talantu konkursā ir noskaidroti finālisti. Pēc spraiga un interesanta reģionālo pusfinālu noklausīšanās posma žūrija ir izvērtējusi labākos no labākajiem, kuri tālāk turpinās konkursu finālā 19. aprīlī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Konkursa finālistu vārdi publicēti konkursa mājaslapā www.inesesgalantestalanti.lv.

Visās konkursa kategorijās – vokālistu, stīgu instrumentu, klavieru, pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu – dalībnieku priekšnesumi šogad bija pārliecinoši un spilgti. Tādēļ finālistu atlase notika garās žūrijas locekļu diskusijās, detalizēti izvērtējot katru dalībnieka snieguma niansi. Pēc visu reģionu atlases kārtu noklausīšanās un talantu video snieguma prezentācijām žūrija ir izvērtējusi jaunos māksliniekus un izvēlējusies fināla kārtai šī gada spēcīgākos un pārliecinošākos. Finālistu vārdus ir iespējams noskaidrot konkursa mājaslapā http://inesesgalantestalanti.lv/konkursa-norise-2015/

Konkursa fināls gaidāms visas dienas garumā 19. aprīlī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā.

Talantu konkursa uzvarētāji saņems diplomus, naudas balvas 500, 300 un 100 eiro apmērā, pusgada mācību stipendijas 100 eiro mēnesī un uzaicinājumu uzstāties šī gada „Summertime – aicina Inese Galante” festivālā, kā arī dažādas īpašas balvas no konkursa atbalstītājiem.

Kā nozīmīgākā balva visiem konkursa laureātiem ir iespēja piedalīties bezmaksas meistarklasēs festivāla „Summertime – aicina Inese Galante” laikā šī gada augustā Jūrmalā, kur talantus izglītos četri starptautiski atzīti, profesionāli mākslinieki klasiskās mūzikas žanrā – Eirovīzijas konkursa 1998. gada Grand Prix ieguvēja un daudzu citu konkursu laureāte, vijolniece Lidija Baiha (11.augustā), Bolcano, Rubinšteina un citu prestižu klavierspēles konkursu laureāts Matiass Flecbergers (11.augustā), Roberta Šūmaņa Diseldorfas Mūzikas akadēmijas profesors, diriģents Ekharts Vičeks (14.augustā), un pasaulslavenā pūtēju ansambļa „Canadian Brass” dalībnieki (10.augustā).

Meistarklašu norises laiki būs ieplānoti tā, lai visiem meistarklašu dalībniekiem un klausītājiem būtu iespējams arī apmeklēt festivāla "Summertime" koncertus.

Savukārt visi talantu pedagogi par savu ieguldījumu fināla dienā 19. aprīlī Latvijas Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijā varēs saņemt biļetes uz festivāla „Summertime – aicina Inese Galante” koncertiem. 

Konkurss norisinās sadarbībā ar AS „OlainFarm”, Rietumu Bankas labdarības fondu, VAS ”Latvijas dzelzceļš”, MixMediaGroup, Domenikss, Latvijas Republikas Kultūras ministriju, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju, Latvijas Pašvaldību savienību, Komunikācijas aģentūru/ Edelman Affiliate un citiem partneriem. 

Pievieno komentāru

Citas ziņas