Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noslēdzies Jelgavas novada jauno talantu konkurss (FOTO) 7

Jēkabnieku kultūras namā svētdien noslēdzies Jelgavas novada «Jauno talantu konkurss 2015», kas Svētes pagastā sadarbībā ar Jelgavas novada Jauniešu padomi un biedrību «Zariņš & Lejnieks» tiek rīkots nu jau trešo gadu pēc kārtas, pavēstīja pasākuma organizators un vienlaikus arī žūrijas loceklis, Svētes pagasta jaunatnes lietu un mūžizglītības koordinators Jānis Zariņš.

Pirmā vieta tika piešķirta 17 gadus vecajai Jelgavas dziedātājai Anitai Demidai. Tā lēma kompetentā žūrija, kuras sastāvā bija arī profesionāļi – Jelgavas Mūzikas vidusskolas skolotājs Kārlis Krusts un ģitāriste, grupas «Everlust» dalībniece Edīte Ķeņģe (abi iepriekš minētie uzstājās arī ar saviem priekšnesumiem) – noklausījusies konkursa dalībniekus no Jelgavas novada Svētes, Valgundes, Elejas un Vircavas pagastiem, kā arī Ozolnieku novada un Jelgavas pilsētas.

Otrajā vietā Jelgavas bērnu mūzikas skolas «Combo» pūtēju ansamblis, trešajā – jaunais dziedāšanas talants Sabīne Janušauska, kas konkursā piedalījās arī pirms gada, toreiz iegūstot pirmo vietu.

Nominācijā «Oriģinalitāte» atzinību izpelnījās Ozolnieku novada pārstāves Elīza un Alise Petrago. Meiteņu priekšnesumā tika apvienoti vairāku deju stili – vēderdejas, «show dance», «hip hop». Nominācijā «Profesionalitāte» tika godalgots Valgundes IKSC mūsdienu deju kolektīvs «Avotiņi». Tā dalībnieki ir Valgundes pagasta pirmo līdz ceturto klašu bērni, kas ar mūsdienu deju «Zirnekļi» patīkami priecēja zālē esošo publiku.

Nominācijā «Uzdrīkstēšanās» tika apbalvotas Linda Katrīne Rēriha, Kristīne Evita Ivanova, Kristīne Mihailova un Elvīra Līva Birkenbauma, kas apgūst ģitārspēli bērnu un jauniešu centrā «Junda». Žūrijas simpātiju balvu ieguva Krista Anna Beļajevskova no Elejas pagasta. Meitenes demonstrējamais talants – dzejas lasījumi. 

Pateicību un diplomus par piedalīšanos saņēma Jelgavas pilsētas pārstāve Olga Jasjuļaņeca (demonstrējamais talants – dzejas lasījumi), Ketija Kaļinauska no Svētes pagasta (talants – klavierspēle), Sintija Koha no Vircavas pagasta (talants – dejošana), Annika Madžule un Keita Draveniece no Svētes pagasta (talants – dziedāšana) un Sandijs Lasenbergs no Valgundes pagasta (talants – tāllēkšana).

Pasākumu vadīja Arnita Žukauska – Jelgavas novada Jauniešu padomes pārstāve no Sesavas pagasta un Jēkabnieku jauniete Gundega Birzniece.

Kā atzīmē Jānis Zariņš, konkursa sekmīga norise nebūtu iespējama bez atbalstītājiem: Jelgavas novada pašvaldības, Svētes pagasta pārvaldes, Jēkabnieku Kultūras nama, SIA «Viesu Līči», «AZ Boulings», Gunāra Timermaņa fotodarbnīcas, «Refill», apdrukas firmas «212», «Melitas foto»,  SIA «Auto starts tūre» un SIA «Altaver».

Foto: Melita Zariņa

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Dzintra

Malači , ko var izdarīt ar lielu neatlaidību .Lai veicas arī turpmāk.

pirms 2 gadiem, 2015.10.06 16:31

Kristaps

Paldies par konkursu! Apmeklēšu arī nākamgad!

pirms 2 gadiem, 2015.10.06 16:37

Anita

Paldies atbalstītājiem un žūrijai. Noteikti piedalīšos arī nākamreiz.

pirms 2 gadiem, 2015.10.06 21:11

Vietējais

Varbūt nākamreiz , lai žūrijā sēž tādi vērtētāji, kuru audzināmie nepiedalās tajā pat konkursā kuru vērtē. Savādāk godpilnās vietas tiek sadalītas starp žūrijas locekļu audzināmajiem.

pirms 2 gadiem, 2015.10.08 16:30

un vēl no vietējā

Meitenēm, kuras vadīja pasākumu, nākamreiz jāsagatavojās, jo bija pabriesmīgi klausīties, ka nevar nolasīt pat to, kas rakstīts uz lapas. Briesmīgi.

pirms 2 gadiem, 2015.10.08 16:32

Vietējais

Pasākums bija labs, arī jaunie censoņi.
Varētu piekrist par vadītājām, taču jāatcerās, ka arī vadītājas šajā pasākumā izvēlētas tieši jaunieši, lai mācītos un gūtu pieredzi uz skatuves.

pirms 2 gadiem, 2015.10.09 16:59

Arī Vietējais

Vadītājām, malači, jo zinu, ka viņām nebija laika sagatavoties un nav arī pieredzes, visam vienmēr ir pirmā reize

pirms 2 gadiem, 2015.10.16 23:10

Citas ziņas