Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Olaines mežaparkā izveidota bezmaksas virvju trase «Meža kaķis»

Lai dažādotu brīvā laika pavadīšanas iespējas, kā arī veicinātu iedzīvotāju aktīvo atpūtu svaigā gaisā, Olaines novada pašvaldība izveidojusi virvju trasi "Meža kaķis" Olaines mežaparka zaļajā zonā, netālu no brīvdabas estrādes.

Olaines novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Nataļja Tropkina aģentūru LETA informēja, ka virvju trase ir brīvi pieejama ikvienam interesentam. Lai neapdraudētu sevi un citus, pašvaldība iesaka trasē ievērot drošības noteikumus un saudzīgi izturēties pret to.

Virvju trasi izveidojusi pašvaldība par pašvaldības finansējumu. Trases izmaksas bija 10 692 eiro, un pēc pašvaldības pasūtījuma darbus veica SIA "Rekta" - uzņēmums, kurš izveidoja šķēršļu trasi arī Tērvetes dabas parkā, kas apliecina profesionalitāti šādu objektu izveidē.

"Trase - tās augstums un piedāvātie šķēršļi - veidota tā, lai tā būtu droša izmantošanā un trases iekarotājam nebūtu nepieciešams papildu drošības ekipējums. Neskatoties uz to, ka objekts veidots droši, tomēr aicinām pavisam mazu bērnu vecākus uzraudzīt mazos un pavadīt bērnus šķēršļu pārvarēšanā," skaidroja pašvaldības pārstāve.

Jaunais objekts, tāpat kā visi pārējie pašvaldībai piederošie rotaļu laukumi Olaines novadā, ir nodots apsaimniekošanā pašvaldības uzņēmumam AS "Olaines ūdens un siltums". Uzņēmums regulāri veic objekta tehnisko apsekošanu. Ja tiek konstatēts kāds trases bojājums, uzņēmums sazinās ar trases izveidotāju, SIA "Rekta", kurš savukārt novērsīs problēmu, skaidroja Tropkina.

"Esam priecīgi, ka virvju trase ir vēl viens objekts Olaines novadā, kuru ir iecienījuši mūsu jaunākās paaudzes iedzīvotāji. Virvju trases projekta izstrādes pamatā tika ņemta pasakas "Kaķīša dzirnavas" motīvi, līdz ar to šķēršļu joslas beidzas ar nobraucienu ar trosi, atgriežoties "Kaķīša mājiņā"," stāstīja Tropkina.

Pievieno komentāru

Citas ziņas