Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirmajos Ziemassvētkos katoļu baznīcas dārzā darbojas «Dzīvā Betlēme»

25. decembrī, kad tiek svinēti Kristus dzimšanas svētki, Jelgavas katoļu katedrāle aicina jelgavniekus no pulksten 12 līdz 16 baznīcas dārzā apskatīt «Dzīvo Betlēmi». Būs Jāzeps un Marija, dzīvnieki, jauniešu sagatavots priekšnesums.
Katoļu katedrāles Svētdienas skolas vadītāja Marija Ruščaka stāsta, ka to, cik Betlēmīte būs liela, noteiks laikapstākļi. Taču plānots, ka ieradīsies gan aitiņas, gan ponijs un, iespējams, arī citi zvēri, lai priecētu katedrāles dārza apmeklētājus. Tāpat šajā dienā Marijas un Jāzepa lomā iejutīsies Katoļu draudzes jaunieši, kuri apmeklētājiem būs sarūpējuši arī nelielu muzikālu pārsteigumu.

M.Ruščaka «Dzīvās Betlēmes» apmeklētājus aicina līdzi paņemt arī kādu našķi dzīvnieciņiem, piemēram, burkānu vai kāpostu.

Jāpiebilst, ka Kristus dzimšanas svētku dienā katoļu katedrālē pulksten 9 būs Svētā Mise poļu valodā, pulksten 11 un 18 – Svētā Mise latviešu valodā. «Dzīvā Betlēme» katedrāles dārzā darbosies no pulksten 12 līdz 16, taču jārēķinās, ka sliktu laika apstākļu gadījumā tās darbība var būt traucēta.

Pievieno komentāru

Citas ziņas