Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Populārās mūzikas eksporta veicināšanai piešķir 20 000 eiro 2

Populārās mūzikas eksporta veicināšanai no valsts budžeta vienam gadam piešķirti 20 000 eiro, liecina informācija Kultūras ministrijas (KM) mājaslapā.

Šī summa piešķirta biedrībai «Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports» pienākumu izpildei līdz nākamā gada 30.jūnijam. 2015. un 2016.gadam ar biedrību tiks slēgti atsevišķi finansēšanas līgumi.

Biedrība veidos mūsdienu ritmiskās populārās mūzikas industrijas kartēšanu un veicinās informācijas apriti, kā arī izglītos mūzikas industrijas pārstāvjus par mūsdienu ritmiskās populārās mūzikas eksporta jautājumiem. Tā arī pārstāvēs industriju starptautiskos formātos un paplašinās tās eksporta iespējas.

Biedrība apkopos, uzkrās un izplatīs informāciju vienotā informācijas vietnē latviešu un angļu valodā par mūsdienu ritmiskās populārās mūzikas industriju – autoriem, izpildītājiem, producentiem, festivāliem, konkursiem, pakalpojumu sniedzējiem, organizācijām, koncertu norises vietām visā Latvijas teritorijā, liekot uzsvaru uz potenciālo eksporta objektu. Paredzēts, ka mājaslapa katru nedēļu tiks papildināta ar vismaz divām publikācijām.

Mūzikas industrijas pārstāvji tiks nodrošināti ar aktuālu un savlaicīgu informāciju par konferencēm, semināriem, projektu konkursiem, apmācībām un citiem aktuāliem jautājumiem mūsdienu ritmiskās populārās mūzikas industrijas jomā gan

Latvijā, gan ārvalstīs. Biedrība informēs arī ārvalstu sadarbības partnerus par Latvijas industrijas pārstāvjiem un aktualitātēm.

Lai izglītotu industrijas pārstāvjus, vismaz vienu reizi trīs mēnešos notiks seminārs vai cita veida pasākums par aktuālajiem jautājumiem mūsdienu ritmiskās populārās mūzikas eksporta jomā. Biedrība sniegs arī individuālas konsultācijas mūsdienu ritmiskās populārās mūzikas industrijas pārstāvjiem par eksporta jautājumiem.

Biedrība nodrošinās Latvijas pārstāvniecību vismaz četros mūsdienu ritmiskās populārās mūzikas industrijas eksporta veicināšanas pasākumos ārvalstīs vienā gadā. Ņemot vērā aktuālās tendences, vietējo un ārvalstu ekspertu ieteikumus, pārstāvniecības nodrošināšanai varēs piesaistīt arī papildu finansējumu no citiem avotiem.

Trīs gadu darbības laikā biedrība sadarbosies ar mūzikas industrijas pārstāvjiem, organizācijām, politikas veidotājiem un institūcijām, tostarp finanšu institūcijām, kā arī veidos sadarbības tīklus ar partneriem ārvalstīs mērķtiecīgai mūsdienu ritmiskās populārās mūzikas eksporta izaugsmei.

Jau ziņots, ka KM izsludināja atkārtotu konkursu mūsdienu ritmiskās populārās mūzikas eksporta veicināšanai.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Greex

Kur tad tik maz - tādam miglainam mērķim tak varēja izķēzīt arī 200 štukas!

pirms 4 gadiem, 2014.06.23 17:56

Ilfs un Petrovs

Mūsdienu ritmiskās populārās mūzikas kartēšana... Ostaps Benders arī nolēma ņemt ieejas maksu Kislovodskā par Iegruves apskati. Pamatojums - remontam, lai vēl vairāk neiegrūtu.

pirms 4 gadiem, 2014.06.24 17:29

Citas ziņas