Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Runcis Francis iegriežas arī Jelgavā (FOTO)

VEF Kultūras pils bērnu vokālais ansamblis «Momo», sadarbojoties ar dzejnieku Uldi Ausekli un komponisti, bērnu dzejnieci Anitu Kaužēnu, uz Jelgavu bija atvedis skatuves uzvedumu – muzikālu izrādi bērniem «Runcis Francis». 

Kā noskaidroja «Ziņas», izrāde uz Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolu atceļojusi tādēļ, ka septembra sākumā aktiermeistarības pulciņa dalībniekam Albertam Vanagam lūgts «ielēkt» galvenajā lomā – viņš VEF Kultūras pilī spēlēja pašu Runci Franci. Tā nu kolektīvs pateicības vizītē uzaicināts uz mūsu pilsētu.

Dzejoļi izrādei ņemti no dzejoļu krājuma «Runcis Francis un Parīzes dancis» un pārvērsti skanīgās dziesmās un dejās, tāpēc interesanti bija gan lielākiem, gan mazākiem bērniem. 

Tā ir parasta diena, visi kaķi, suņi, zaķi un citi rosās pa Ķīpsalu, gaisā virmo pavasaris, viss norit kā parasti. Te dzīvo arī runcis, kuram vārdā Francis un kuram radi dzīvo Parīzē. Kādu dienu runcis Francis saņem senu un noklīdušu vēstuli, un tad piedzīvojumi var sākties.

Izrādes tapšanā piedalījās ansamblis «Momo» (vadītāja Dagnija Kravale), deju grupa «Ritms» (vadītāja Elīna Breice), instrumentālā grupa un komponiste Anita Kaužēna. Režisore – Dace Kravale. 

Foto: Maksims Šaldajevs

Pievieno komentāru

Citas ziņas