Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saulgriežus ieskandinās arī Pokaiņos

Ar dziesmām, dejām, rotaļām, Jāņu zāļu lasīšanu, saulgriežu ugunskuru un Jāņa tēva cienastu uz vasaras saulgriežu svinēšanu 21. jūnijā no pulksten 19 Pokaiņu meža Baltajā kalnā aicina brīvās gribas ansamblis “Stiprās sievas” un etnoprieka grupa “Ogas”, informē pasākuma koordinatore Ilona Līduma.

“Stiprajās sievās” dzied kultūras darbinieces, mākslinieces, valsts ierēdnes un vienkārši mūziku mīlošas personības. “Stiprās sievas” vadījušas Jāņu ritu tautiešiem Bonnā, kā arī tepat Latvijā, dziedājušas izstādēs “Balttour”, sniegušas koncertus Brīvdabas muzejā, piedalījušās koncertā Tiguļkalnā, festivālā “Zaļais stars”, projektā “1836” un citviet.

Savukārt “Ogas” ir Latvijas Mūzikas akadēmijas Etnomuzikoloģijas un Pedagoģijas nodaļu studentu ansamblis, kura repertuārā ir tradicionālas tautasdziesmas, folkmūzika, ziņģes, tautā iemīļoti meldiņi un danči. Meitenes spēlē kokles, stabuli, cimbalu, mandolīnu, akordeonu, vijoli, bungas, kā arī dzied.

Ieeja pasākumā ar Pokaiņu meža ieejas biļetēm.


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Citas ziņas