Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēnu kolāžu konkursā uzvar divas klases (FOTO)

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde „Kultūra” pagājušā gada decembrī izsludināja Vislatvijas skolēnu Ledus festivāla kolāžu konkursu, dodot iespēju skolēniem no 1. līdz 4. klasei laimēt galveno balvu – autobusu ekskursijai visai klasei un ieejas biļetes uz 17. Starptautisko Ledus skulptūru festivālu, «Ziņas» informē Sabiedrisko attiecību speciāliste Marta Zīverte.

Lai piedalītos konkursā, skolēniem klasē bija jāizveido kopīga kolāža par ledus festivāla tēmu – „Ledus pasaka” kā apsveikums „Jelgavai 750” svētkos. Konkurss tika rīkots ceturto gadu un šogad kopumā iesniedza 65 kolāžas, kuras atceļojušas no visiem Latvijas reģioniem kā, piemēram, Malta, Rēzekne, Dagda, Cēsis, Rīga, Sigulda, Kandava.

Lai noskaidrotu, kura klase iegūs galveno balvu, tika izveidota žūrija, kuras sastāvā bija Jelgavas mākslinieku biedrības valdes locekļi un festivāla organizatori. Žūrija veltot vairākas stundas darbu izvērtēšanai, nolēma pirmo reizi galveno balvu piešķirt divām klasēm - ielūgumus uz Ledus skulptūru festivālu un apmaksātu autobusu uz Jelgavu ieguvusi Durbes novada A. Spāģa Dunalkas pamatskolas 3.-4. apvienotā klase, skolotāja Gunda Melvere. Savukārt otru galveno balvu - apmaksātu autobusu ekskursijai saņem Jelgavas 2. internātpamatskolas 3.b klase – skolotāja Ligita Rudzīte.

Turpinot iesākto un veiksmīgo sadarbību ar Jelgavas sadraudzības pilsētu – Šauļiem –, šis kolāžu konkurss tika izsludināts arī Šauļu skolēniem. Visas kolāžas no 3. februāra varēs apskatīt izstādē Jelgavas kultūras namā.

Tiekamies 17. Ledus skulptūru festivālā no 6. līdz 8. februārim Jelgavā, jaunizveidotajā Pasta salā!

Pievieno komentāru

Citas ziņas