Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šodien viena no pēdējām A.Čehova «Mežainis» izrādēm LLU Studentu teātrī

Jelgavas Studentu teātrī A.Čehova komēdijas „Mežainis” izrādi vēl iespējams noskatīties trīs reizes – 28.oktobrī, 11. un 13.novembrī pulksten 19. Decembrī teātris ar izrādi aicināts piedalīties starptautiskā studentu amatieru teātru festivālā Gruzijā „The Mask”, kur izrāde tiks spēlēta pēdējo – septiņpadsmito reizi. 

Izrāde tapusi kā noslēdzošais darbs Zemgales NVO centra un Kultūras ministrijas atbalstītā starpkultūru projektā „Dialogi dzīvē un uz skatuves”, pēc pēdējām izrādēm arī ilgtermiņa darbs pie projekta būs noslēdzies. 

Darbība sākas ar dzimšanas dienas viesībām Želtuhinu muižā, kur satiekas lauku un pilsētas aristokrātijas personāži. Katram ir savs viedoklis un brīvi tiek paustas sajūtas, kas visu lauku uzdzirkstī kā tikko atvērta šampanieša burbuļi. Visu izrādi starp tēliem tiek izspēlēta dižciltīgo spēle – krokets, krāsainās bumbiņas saskrienas, tiek izsistas cauri vārtiņiem vai vienkārši noņemtas no spēles. Spilgtākai pārdzīvojumu izspēlei tiek izmantotas dažādas ritma, dziesmu un kustību spēles.

Režija – Astra Kacena, scenogrāfija – Evita Rusova, kostīmi – Lāsma Svikule, kustību konsultants – Vilnis Bīriņš, vokālais pedagogs – Arnis Miltiņš, ritma pedagogs – Aleksandrs Jalaņeckis.

Izrāde notiks LLU Studentu teātrī Čakstes bulvārī 5a (ieeja no gājēju tilta). Zālē vietu skaits ir ierobežots, tādēļ vēlams tās rezervēt pa telefonu 26323327. Ieeja 5 eiro.

Foto: Jelgavas Studentu teātris

Pievieno komentāru

Citas ziņas