Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svētkos īpašas ekskursijas, filmas un interaktīvas spēles

Ar plašu kultūras un izklaides pasākumu programmu 11.–13. augustā tiks rīkoti tradicionālie Ķemeru svētki. Arī šogad, kad Ķemeru Nacionālais parks (Ķemeru NP) svin savu divdesmitgadi, Dabas aizsardzības pārvalde  iesaistījusies to organizēšanā, sadarbībā ar vietējiem gidiem, iestādēm un uzņēmējiem piedāvājot svētku apmeklētājiem daudzveidīgas iespējas ekskursijās, interaktīvās spēlēs, izstādē un kinoseansos iepazīt Ķemeru NP dabas bagātības, “Ziņas” informē pārvaldes pārstāve Elīna Ezeriņa.

Iepazīt Ķemeru kūrorta dziednieciskos resursus un to izmantošanas vēsturi 12. augustā varēs četrās bezmaksas ekskursijās vietējo gidu vadībā (pirmo reizi arī angļu un krievu valodā), kā arī pārgājienā ar purva kurpēm Lielajā Ķemeru tīrelī (par maksu).

Mierīgāku aktivitāšu piekritēji Ķemeru NP 20 gadu vēsturi un dabu varēs atklāt, visas dienas garumā iedzīvojoties īpašā interaktīvā spēlē par un ap interesantākajām norisēm Ķemeru parkā. Tās rīkošanā iesaistījies Carnikavas Novadpētniecības centrs, piedāvājot Ķemeros vēl neredzētu radošo darbnīcu. Par īpašu Ķemeriem veltītu pasākumu būs parūpējusies arī Ķemeru bibliotēka, aicinot uz “Teiksmu par Ķemeriem”.

Izzinošas aktivitātes par Ķemeru dziednieciskajiem resursiem norisināsies pie sēravota paviljona “Ķirzaciņa”, savukārt dabas izglītības centrā “Meža māja” varēs aplūkot 2016. gadā Ķemeros tapušo gleznu izstādi “Ķemeri – apslēptais dārgums!”, kas eksponēta arī ārpus Latvijas robežām. Turpat pēc apmeklētāju pieprasījuma tiks demonstrētas arī vēsturiskas dokumentālās filmas par Ķemeru kūrorta un Jūrmalas vēsturi.


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Citas ziņas