Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Swedbank» Svētku skolotāju stipendiju saņems arī divpadsmit Zemgales kolektīvu vadītājas 6

Noslēdzoties «Swedbank» dziesmu un deju svētku skolotāju stipendiju konkursam, pēc pieteikumu izvērtēšanas noskaidroti tie 50 visas Latvijas bērnu un jauniešu tautas mākslas kolektīvu vadītāji, kuri katrs saņems stipendiju 500 eiro apmērā. Stipendija piešķirta arī 12 Zemgales kolektīvu skolotājām.

Stipendijai ikviens varēja pieteikt pedagogus, kuri bijuši vai joprojām ir iesaistīti Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku kustībā, raksturojot pedagoga devumu dziesmu un deju svētku tradīciju saglabāšanā, jauniešu iesaistīšanā un izglītošanā tautas mākslas jomās. 

Žūrija, kuras sastāvā bija Valsts Izglītības satura centra un «Swedbank» pārstāvji, lēmusi, ka stipendiju saņems koru vadītājas Arta Jurgenovska (Jelgava), Anita Liekna (Jelgavas novads), Sandra Bondare un Skaidrīte Pugača (Jēkabpils), Zaiga Jēgere (Vecumnieku novads), Zina Pomjalova (Viesītes novads) un tautas deju kolektīvu vadītājas Madlēna Bratkus (Jelgava), Alda Skrastiņa (Jelgava un Jelgavas novads), Baiba Ķestere (Jelgavas novads), Inita Kalniņa (Nereta), Aija Rūliete (Jēkabpils un Krustpils), Lana Ķirse (Viesītes novads).

Kopumā konkursam tika iesniegti 745 stāsti. Nosakot stipendiju ieguvējus, tika ņemts vērā nominantu ieguldījums kultūras mantojuma un nacionālās identitātes tālāknodošanā nākamajām paaudzēm un spēja iesaistīt jauniešus dziesmu un deju svētku kustībā.Tas, cik stipendiju tiks katram reģionam (Zemgalei, Kurzemei, Vidzemei, Latgalei un Rīgai), bija atkarīgs no «Swedbank» klientu aktivitātes, ikdienas norēķinos izmantojot bankas karti. 

Stipendiju saņēmušie skolotāji tiks apbalvoti 16. septembrī Rīgā, «Swedbank» centrālajā ēkā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Citas ziņas