Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

TDA «Kalve» aicina uz salidojumu ««Kalve» pasaules ceļos» 1

7. martā pulksten 17 LLU aulā tiksies dažādu paaudžu studenti, kuriem visiem ir kas kopīgs – viņi savus studentu un jaunības gadus pavadījuši, dejojot LLU tautas deju ansambļa «Kalve» rindās. 

Salidojuma tēma šogad ir ««Kalve» pasaules ceļos», tāpēc visi esošie un bijušie dejotāji aicināti uz kopīgām sarunām, atmiņām un izsmiešanos par kopā piedzīvoto daudzajos ārvalstu braucienos.

Koncerts plānots kā asprātīgs stāsts par visām tām valstīm, kur pēdējos gados ir viesojušies «Kalves» dejotāji. «Ceļojums nozīmē ne tikai jaunus iespaidus un piedzīvojumus, bet arī savas «patiesās» dabas atklājumus. Un mums par to ir ko teikt!» stāsta «Kalves» prezidents Lauris Galejs.

Koncerta koncepcija veidota, lai apvienotu dejotājiem labi zināmās «zelta fonda» dejas, kā arī jautrus un mūsdienīgus cittautu deju priekšnesumus. «Kalve» sola, ka salidojuma koncerts būs kā daudzveidīgs un izzinošs ceļojums dejā.

Dejotāji aicina uz salidojumu ierasties ikvienu, kurš dejojis «Kalvē», arī tad, ja viņam veltītais uzaicinājums kādu tehnisku iemeslu dēļ nav sasniedzis adresātu.

Koncerts notiks LLU aulā 7. martā pulksten 17, bet pēc tam visi esošie un bijušie dejotāji vakaru turpinās neformālā gaisotnē turpat Jelgavas pilī. 

Dalības maksa salidojumā ir 10 eiro, bet, apmeklējot tikai salidojuma koncertu,– 1,50 eiro. Bijušajiem dejotājiem dalība salidojumā iepriekš jāpiesaka nav.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Citas ziņas