Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tornis aicina uz laimes ratu, izstādēm un koncertu (FOTO)

«Zemgales Ziņas» izmantoja izdevību ielūkoties Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī oficiālajā piecu gadu atjaunošanas svinību dienā – 17.novembrī.

Neviens Tornī tikt gribētājs netika cauri bez «pelēko šūniņu» nodarbināšanas – vajadzēja atbildēt uz laimes ratā paša uzgriezto jautājumu par Jelgavas un Sv.Trīsvienības baznīcas vēsturi. Pareizo atbilžu autori (jāatzīst, ka žūrija nebija pārāk barga) tika pie saldām balvām.

Iespējams, savu iespaidu atstāja fakts, ka bija pats darbdienas (un arī mācību dienas) vidus un priekšā stāv tik bagātīga priekšsvētku un svētku pasākumu izvēle, līdz ar to apmeklētāju pirms vakara notikumiem bija pamaz. Tikko bijusi vesela klase Spīdolas ģimnāzijas audzēkņu, bet mūsu klātbūtnē ar māmiņas un vecmāmiņas palīdzību savu roku izmēģināja kāda jaunā jelgavniece.

Dažas Jelgavas mākslinieku gleznas varēja apskatīt arī 7.stāva konferenču zālē – salīdzinājumam, jo atšķirībā no 9.stāva izstāžu zālē redzamajām tajās atspoguļots Sv.Trīsvienības baznīcas tornis pirms atjaunošanas. 

Reizē ar fotogrāfiju un video faktu prezentāciju par nozīmīgākajiem notikumiem torņa vēsturē daudz agrāk nezināmu faktu varēja uzzināt ne tikai viesi vai jaunieši, bet arī rūdīti jelgavnieki.

Organizatori paredz, ka vairāk apmeklētāju Tornis sagaidīs vakara pusē, sākot ar pulksten 17 paredzēto Bērnu un jaunatnes mūzikas kluba dalībnieku koncertu.

Saistītais raksts: Tornī – piecgadei veltīta izstāde un kinolektorijs (FOTO)

Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Citas ziņas