Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tūrisma vakars «Pa Santiago jeb Svētā Jēkaba ceļa pēdām Spānijā»

29.oktobrī pulksten 18 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī notiks ikmēneša tematiskais tūrisma vakars. Kā informē Jelgavas reģionālais tūrisma centrs, oktobrī ar savu pieredzi, dodoties neierastā ceļojumā – 800 km kājām pa Spāniju –, dalīsies Inita un Mareks Babrāni.

Arī oktobrī tiek turpināta iesāktā tradīcija – atzīmējot Jelgavas 750 jubilejas gadu, tematiskajos tūrisma vakaros dalīties ar savu ceļojumu pieredzi tiek aicināti jelgavnieki. Oktobra tematiskajā tūrisma vakarā par savu ceļojumu pa Spāniju pastāstīs jelgavnieki Inita un Mareks Babrāni, kas zināmi arī kā “Pārlielupes pirtnieki”.

Inita un viņas vīrs Mareks 2014.gada vasarā devās mēnesi ilgā piedzīvojumā uz Spāniju. Mazliet vairāk kā 30 dienu laikā tika mērots 800 km garš ceļš kājām pāri Ziemeļspānijai – no mazas, senas pilsētiņas Saint-Jean-Pied-de-Port Dienvidfrancijā līdz Santiago de Compostela Ziemeļrietumspānijā netālu no okeāna. Tūrisma vakara ietvaros Inita un Mareks dalīsies savos iespaidos, emocijās un atziņās. Stāstījums tiks papildināts ar ceļojuma fotogrāfijām. Inita un Mareks atzīst: “Šis ceļojums kājām mums bija neaizmirstams piedzīvojums, un mēs labprāt dalīsimies gan praktiskā pieredzē, kas jāņem vērā, plānojot līdzīgu ceļojumu, gan arī emocijās, ko guvām pārgājiena laikā. Ļoti ceram, ka pēc stāstītā iedrošināsim kādu ceļotāju Santjago ceļu paveikt arī pašiem.” 

Dalības maksa 1 eiro, pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas. Pieteikšanās pa tālruni 63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

Foto: vikipēdija

Pievieno komentāru

Citas ziņas