Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uz Jelgavu brauc pavisam svaiga komēdija 1

Izrādes "Gribu Bērnu!" veidotāji – "Pannas Teātris", uzsākot jauno rudens sezonu, 16.oktobrī pulksten 19 Jelgavas skatītājiem piedāvās pavisam jaunu izrādi – muzikālu dzīves spēli – komēdiju divās daļās „Kukulis”. Izrāde ar ironiju un zināmu daļu sarkasma analizēs līdzšinējo kukuļdevēju domu gājienu, atšķirību starp pateicību un kukuļdošanu un vienlaikus atklās veidus, kā īsti kukulis dodams.

Nereti sastopamies ar situācijām, kad skaidri zinām – ir jādod vai jāpieņem kukulis, bet cilvēki nezina, kā īsti to darīt. Jautājumi kur? un kā? vieš plašu iespēju loku minējumiem, kas nereti noved pie nesaprašanās un izgāšanās. 

Kad jūs vicināt autoinspektora acu priekšā naudas zīmi un jautājat, vai nevarētu kaut kā sarunāt, un viņš vienmērīgā monotonā balsī nosaka: „Nevilcinieties ar to naudu, nolieciet uz sēdekļa”, skaidri redzams, ka jūsu zināšanas šajā jomā ir nepietiekamas. Turklāt katrs kukuļdevējs ir neglābjami līdzīgs mīlētājam, kuram nav pieredzes sava simpātiju objekta aplidošanā. Viņa motīvs ir jauks un sirsnīgs, bet izturēšanās neveikla. Varētu pat teikt, ka kukuļdošanas akta pamatā ir mīlestības jūtas. 

Tāpēc izrādes jautrā pamata stīga ir izsmiet un atmaskot muļķīgās kukuļdošanas shēmas un pārvērst tās mīlestības pilnās attiecībās. Izrādes nolūks ir mudināt cilvēkus ļauties šim mīlestības uzplūdam situācijās, kad jādod kukulis, – labāk dod buču, nevis kukuli!

Kukuļa „receptes” autori ir scenāristes Gunta Kalniņa un Inta Bernova, režisors Juris Rijnieks, bet lomās – publikas iemīļotie aktieri Ģirts Ķesteris, Maija Doveika, Zane Daudziņa, Aldis Siliņš un Juris Lisners, kuri ziedu vietā pēc izrādēm labprāt pieņems arī dažāda veida kukuļus.

Tātad tiekamies Izrādes pirmizrādē Jelgavas kultūras namā 16. oktobrī pulksten 19! Biļetes var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs, kā arī kultūras namā.

Par Izrāžu apvienību “Panna”
Izrāžu apvienība “Panna” Jau vairākas reizes ir viesojusies Jelgavā. Populārā izrāde “Gribu Bērnu!” jelgavniekiem rādīta jau trīs reizes.  Tūkstošiem skatītāju visā Latvijā jau iepazinuši “Pannas” stand-up izrādes “Tētis”, “Tāda es esmu', “ Puse no sirds”, “Līgavainis, kas  likušas skatītājiem izjust prieku un jautrību gandrīz visos kultūras centros Latvijā, kā arī priecējušas tautiešus, viesojoties Īrijā un Zviedrijā un tālajā Austrālijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

iešu

Es jau šodien iegādājos biļetes.....Ar Čili karti draugiem-atlade biļetem...

pirms 3 gadiem, 2014.10.07 22:02

Citas ziņas