Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uz kailas lielās skatuves

Jelgavas Jaunais teātris (JJT) 27. februārī pulksten 19 pilsētas kultūras nama Lielajā zālē (parasti šo izrādi demonstrēja kultūras namā «Rota») piedāvā pēc poļu karikatūrista un dramaturga Slavomira Mrožeka īso lugu motīviem veidoto melno komēdiju «Uz kailas pannas», informē JJT režisors Rihards Svjatskis.

«Mūsu stāsts sākas uz atklāta jūrā peldoša plosta, kur trīs vīri izlemj apēst vienu no sava vidus... Izdzīvošana, kā izrādās, nav šīs necilvēciskās rīcības motīvs,» atklāj iestudējuma aktieri. «Izrādes otrajā daļā mēs pārceļamies uz nomaļu kafejnīcu, kas jau ilgāku laiku kalpojusi par satikšanās punktu divām pēc mīlestības izsalkušām sievām (nu jau atraitnēm)… Neviltots ir viņu pārsteigums, kad atklājas, ka abas gaida vienu un to pašu pavadoni,» stāsta izrādes veidotāji, piebilstot, ka žanrs ļāvis aizskart ne vien kanibālisma, bet arī citas, vēl pikantākas tēmas.

«Iestudējums noslēdzas kādā pamestā pagrabā, kur saduras divas konkurējošas apbedīšanas biroju vadītājas, lai tiktos ar savu klienti… Viņas darīs visu, lai tikai dabūtu otru prom no šā pagraba,» vēsta JJT trupa.

«Mēs visi esam pēc kaut kā izsalkuši šajā dzīvē, bet ne vienmēr mums izdodas apmierināt savu «ēstgribu», neapdedzinot sevi un citus. Par to tad arī mūsu stāsts – baiļu un iegribas, apmierinājuma un iekāres, atzinības un laimes alkstošiem cilvēkiem, kuri bieži vien domā tikai un vienīgi paši par sevi,» rezumē režisors R.Svjatskis.  

Foto: JJT

Pievieno komentāru

Citas ziņas