Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Veidos grāmatu par izciliem jelgavniekiem

Īstenojot projektu “Jelgavnieki Latvijā un pasaulē”, Jelgavas pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Kultūras un mākslas centrs “Nātre”” nolēmusi izdot grāmatu par izcilām personībām, kuras popularizējušas Jelgavas vārdu Latvijā un pasaulē. Grāmatu plānots izdot latviešu un angļu valodā kā dāvanu jelgavniekiem un pilsētas viesiem.

Grāmatā plānotas vairākas nodaļas: kultūra un māksla, sports, izglītība un zinātne, reliģija, ģimene, politika, uzņēmējdarbība, medicīna un veterinārmedicīna. Īpaša nodaļa būs veltīta jelgavnieku ģimenēm, dzimtām.

Ikviens aicināts līdzdarboties grāmatas tapšanā, iesniedzot pieteikumu, kurā norādīts personas vārds, uzvārds, nozare, saistība ar Jelgavu un kuram pievienots īss cilvēka raksturojums, minot, kādēļ šī personība būtu pelnījusi būt starp izcilajiem jelgavniekiem. Īpaši tiek gaidīti pieteikumi par cilvēkiem, kuri, iespējams, neatbilst nevienai no iepriekšminētajām kategorijām vai nepieder kādai konkrētai profesijai, taču to devums ir izcils.

Pieteikumus iespējams iesniegt vairākos veidos: aizpildot drukātu pieteikuma formu un to nogādājot klātienē Jelgavas pilsētas domes Klientu apkalpošanas centrā (Lielā iela 11), elektroniski iesūtot uz e-pasta adresi redaktors@dome.jelgava.lv vai aizpildot tiešsaistē. Pieteikumi tiks gaidīti līdz 1. augustam.


Foto: Aigars Hibners

Pievieno komentāru

Citas ziņas