Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Velopastaigā atkal uz «Pikšām»

Atzīmējot Latvijas valsts vadītāja Kārļa Ulmaņa 138. dzimšanas dienu, svētdien plkst. 12 viņa dzimtajās mājās «Pikšās» notiks atceres sarīkojums, uz kuru aicināti doties arī «Zemgales Ziņu» velopastaigas dalībnieki. Satikšanās plkst. 10 vecajā vietā Jelgavā pie Raiņa pieminekļa. 

Muzeja vadītājs Gunārs Ulmanis, aicinot uz tradicionālo jubilejas pasākumu, piebilst, ka šogad ar ES līdzfinansējumu «Pikšās» ir atjaunota agrākā vistu kūts, kurā plānots izvietot kādu daļu no muzeja ekspozīcijas. Viņš teic, ka muzeju ik gadu apmeklē četri līdz pieci tūkstoši interesentu. «Jubilejas pasākumu kā parasti finansē Latvijas Zemnieku savienība un Dobeles novada pašvaldība,» saka G.Ulmanis. Dobelniekiem uz sarīkojuma vietu un atpakaļ ir nodrošināts bezmaksas autobuss. 

Tradicionāli jubilejas sarīkojumā tiks sveikti Latvijas Lauksaimniecības universitātes studenti – Kārļa Ulmaņa stipendijas ieguvēji Līga Baumane, Linda Romanova, Rihards Ziediņš un Kaspars Krauze. Svētku koncertā uzstāsies jauniešu koris «Pa saulei», kā arī Dobeles zemessargi.

Velopastaigas maršruts līdzīgi kā citus gadus ies pa Dobeles šosejas veloceliņu gar Mīlestības aleju. Tālāk gar Aizupes pamatskolu, kur top šī veloceliņa pagarinājums, pa Tukuma šoseju līdz pagriezienam uz Brakšķu staciju, kas atrodas 12 km no Jelgavas. No Brakšķu stacijas, šķērsojot Ventspils dzelzceļa līniju, līdz Pikšām atliek vien trīs kilometri.  

Velopastaigas dalībnieki katrs pats atbild par stingru satiksmes noteikumu ievērošanu. 

Foto: Ernests Treijs

Pievieno komentāru

Citas ziņas