Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Velopastaigā pa Jelgavu šosvētdien aicina «Pepijas velomānija» 8

Svētdien, 16.martā, pulksten 10.30 ikviens aicināts piedalīties velopastaigā «Pepijas velomānija», kas šogad svin sešus gadus. Velopastaigā, kā informē pašvaldība, aicinātas ne tikai Pepijas, bet arī ikviens riteņbraukšanas entuziasts. Vecums gan šoreiz ierobežots - vēlams no 12 gadiem. Velopastaigas sākums - pie Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa J.Čakstes pieminekļa pusē.

Velopastaigas maršruts vedīs no torņa pa J.Čakstes bulvāri uz dzelzceļa tiltu, tad gar Jelgavas cietuma bijušā militārā objekta ēkām, pēc tam gar bijušo Daugavas stadionu pāri Lielupei un tālāk uz Teteli. Tetelē plānota atpūta un sarunas pie Teteles pamatskolas, kas uzcelta Tetelmindes muižas vietā. 

Pēc tam maršruts vedīs atpakaļ pa Garozas ielu uz Jelgavu gar bijušo Pārlielupes cietuma teritoriju pa Pļavu ielu līdz Promenādei, bet noslēgumā - nobrauciens pār Mītavas tiltu.

Noslēgums pie Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa, kur notiks košāko Pepiju apbalvošana un iespēja fotogrāfēties pie profesionālas fotogrāfes Ilzes Strēles.

Dalības maksa divi eiro, bet skolēniem viens eiro. Velopastaigu vadīs «Pepijas velomānijas» pārstāve Zane Grava.

Informācija un pieteikšanās pa tālruni 29733112.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Jelgavnieks

Svētdien, 16.martā, pulksten 10.30 ikviens aicināts
Vecums gan šoreiz ierobežots - vēlams no 12 gadiem.
:) ikviens......

pirms 4 gadiem, 2014.03.10 09:05

Bezvārdis

pag pag. par iespēju pabraukāties pa brīvi pieejamiem ceļiem un iespēju "parunāties" pie skolas - 2 eiras jāmaksā? just cool!

pirms 4 gadiem, 2014.03.10 10:40

xx

Nu tad brauc viens pats un nepiedalies....

pirms 4 gadiem, 2014.03.10 10:47

Resnais

Neviens nevar aizliegt braukt vnk līdz kolonnā. Fočēties utml man nevajag.. Starp citu, kur atrodas Jegava?

pirms 4 gadiem, 2014.03.10 15:44

Metinātājs Bērziņš

Skaisti - fināla nobrauciens uz Vecā Veča Līkā!

pirms 4 gadiem, 2014.03.10 17:57

nezinams

pie manam majam katru dienu eju garam!!!!!!

pirms 4 gadiem, 2014.03.13 12:52

Pepija

Starp citu, šādu pasākumu saorganizēšana arī prasa mazliet sava personīgā laika, kurš jebkuram cilvēkam ir dārgs, jo savu laiku jau mēs netērējam velti, tāpat prasa arī sagatavošanos, stāstu izveidi...nav jau tikai "plika" braukšana ar velo vienā kolonnā...tāpat es arī izglītoju jaunatni par pareizu braukšanu ar velo, jo diemžēl mēs steidzamies, riskējam nepārzinot noteikumus uz ceļa.
Un cik tad pelna cilvēli dienā valsts darbā? Esmu mājsaimniece, kas reģistrējusies pašnodarbināto statusā un oficiāli, maksājot nodokļus valstij, strādāju darbiņu, kas pašai tīk, un man patīk citiem parādīt skaistas vietas, patīk tikties ar cilvēkiem...tie rūcēji vnk paši nezin ko grib, vai kā vairums mūsdienu ļaužu paši saplāno savas brīvdienas ar draugiem vai ģimeni...ta,s protams, priecē, "cepums"par to...bet citi var vnk pieslēgties, iepazīt jaunus cilvēkus un kopā pavadīt laiku...un, ja iepatīkas, piedalās atkal! :)

pirms 4 gadiem, 2014.04.28 12:44

Citas ziņas