Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemgalē sākusies jaunu projektu pieteikumu pieņemšana Kultūrkapitāla fonda finansējumam

Zemgales Plānošanas reģiona (ZPR) administrācija izsludinājusi kultūras projektu jaunu pieteikumu pieņemšanu Latvijas Kultūrkapitāla fonda atbalstītajā projektā "Zemgales Kultūras programma 2014", informē ZPR sabiedrisko attiecību speciālists Juris Kālis.

Viņš skaidroja, ka reģiona kopējā projekta mērķis, līdzīgi kā iepriekšējos gados, ir sekmēt Zemgales specifisko kultūras vērtību saglabāšanu, popularizēšanu, attīstību un pieejamību.

Mērķa sasniegšanai konkursa kārtībā tiks finansēti reģionālas un vietējas nozīmes projekti, kas paredz apzināt specifisko Zemgales materiālo un nemateriālo kultūrvēsturisko mantojumu, veicināt zemgaļu un sēļu kultūras daudzveidības saglabāšanu vienota Zemgales tēla veidošanā un attīstībā, atbalstīt mākslas jaunrades un pētniecības procesus kultūras jomā visā Zemgales reģionā, sekmēt reģiona līdzsvarotu attīstību kultūras nozarē.

Zemgales Kultūras programmas finansēšanai ar valsts akciju sabiedrības "Latvijas valsts meži" atbalstu šogad pavisam piešķirti 58 500 eiro. Pagājušajā gadā tam bija paredzēts 40 000 latu (56 915 eiro).

Konkursā var piedalīties jebkura fiziska vai juridiska persona, kas piesaka projektu, lai sasniegtu Nolikumā izvirzītos mērķus, taču fiziskas personas var saņemt atbalstu tikai zinātniski pētnieciska, izglītojoša vai radoša darba veikšanai atbilstīgi Programmā izvirzītajiem mērķiem.

Viena projekta maksimālais finansējums juridiskām personām nevar būt lielāks par 3800 eiro, bet fiziskām personām - 1200 eiro, ko piešķir kā honorāru.

Projektu pieteikumi personīgi jāiesniedz ZPR administrācijas birojā Jelgavā, Katoļu ielā 2b, līdz 23.aprīlim plkst.17 vai jānosūta pa pastu ar noteikumu, ka pasta zīmogs ir piecas dienas pirms pieteikuma iesniegšanas beigu termiņa, tātad 18.aprīlis.
Konkursā atbalstīto projektu ieviešana ilgs no šā gada 1.maija līdz 31.decembrim.

Pievieno komentāru

Citas ziņas