Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemgales pārstāvji piedalās tūrisma izstādē Zviedrijā

Tūrisma attīstības valsts aģentūra sadarbībā ar Zemgales tūrisma asociāciju un Kurzemes tūrisma asociāciju no 20. līdz 22. oktobrim piedalās tūrisma izstādē “Seniori”. Izstādes apmeklētājiem Latvijas nacionālajā stendā būs iespējams iegūt informāciju gan par atpūtas iespējām Latvijā, gan iepazīt konkrētus reģionu piedāvājumus.  

Izstāde “Seniori” Stokholmā ir viena no nozīmīgākajām izstādēm Skandināvijā, un tās galvenā mērķauditorija ir seniori. 2014.gadā izstādē “Seniori” piedalījās 208 dalībnieki no dažādām valstīm, un to apmeklēja 12 162 apmeklētāji. 

Stabili finanšu ienākumi un aktīvs dzīvesveids ir galvenie raksturojošie elementi, kas arvien vairāk palielina senioru vēlmi ceļot. Vēlme ceļot izteikti ir vērojama ārzemju senioriem, kuri ir aktīvi, dodas garās pastaigās, vēro dabu un labprāt bauda vietējo produkciju un kultūru. Kvalitatīvs kultūras tūrisma piedāvājums, svaigs gaiss un tīra vide ir galvenie priekšnosacījumi, kāpēc pēdējos gados savos ceļojumu plānos ārzemju tūristi iekļauj arī Latviju. 

Izstādes “Seniori” apmeklētājiem Latvijas nacionālajā tūrisma stendā šogad būs iespējams iegūt informāciju gan par daudzveidīgām atpūtas iespējām Latvijā, gan par skaistākajām Zemgales reģiona pilīm, atpūtas iespējām svaigā gaisā un reģiona pilsētu piedāvājumiem. Zemgales reģiona tūrisma piedāvājumu izstādē “Seniori” nodrošinās Zemgales tūrisma asociācija.

Novembra beigās Zemgales tūrisma asociācija sadarbībā ar Zemgales reģiona pašvaldībām Latvijas nacionālajā stendā piedalīsies arī izstādē TT Warsaw” Polijā. 

Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Citas ziņas