Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziedoņa muzejs atklāj vasaras sezonu Murjāņos

Dzejnieka Imanta Ziedoņa muzejs, sākot no 10. jūnija, ar pasākumiem nedēļas garumā atzīmēs muzeja vasaras sezonas atklāšanu.

Imanta Ziedoņa muzejs “Dzirnakmeņi” Murjāņos jau šajā sestdienā uzsāks vasaras sezonu, atzīmējot to ar vairākiem pasākumiem nedēļas garumā. Muzeja vasaras sezona ilgs līdz pat oktobrim, apmeklētājiem piedāvājot to apmeklēt no trešdienas līdz svētdienas pulksten 11–18, kā arī apmeklēt Ziedoņa muzeja rīkotos pasākumus: senioru un ģimenes dienas, kino vakarus un pārgājienus.

Lai atzīmētu vasaras sezonas sākumu, Ziedoņa muzejs nedēļas garumā piedāvā pasākumus Murjāņos un citviet Latvijā.

Sestdien, 10. jūnijā, sākot no 11.30, ikviens interesents ir aicināts apmeklēt Ziedoņa muzeju Murjāņos, kur visas dienas garumā savos pieredzes stāstos dalīsies apbalvojuma “Laiks Ziedonim 2017” nominanti un laureāti – nominācijas “Bize” laureāte Laima Liepiņa, nominācijas “Rabarbers” nominants Kristaps Kravalis, “Zemi es mācos” nominants Vadims Geža un “Taureņu uzbrukums” nominants Dainis Edgars Ruņģis. Uz pasākumu visi ir laipni aicināti ierasties ar piknika groziņiem, lai neformālā gaisotnē klausītos iedvesmojošus stāstus, uzzinātu muzeja sezonas aktualitātes un jēgpilnās sarunās pavadītu sestdienu. Plašāka pasākuma programma pieejama muzeja mājaslapā.

Trešdien, 14. jūnijā, Ziedoņa muzejs aicina visus izbaudīt pirmo oficiālo muzeja vasaras sezonas darba dienu. Šogad ir sagatavota īpaša muzeja programma ikdienas apmeklējumam, kas ļaus radošā veidā labāk iepazīt muzeju, Imantu Ziedoni un izzināt pašiem sevi. Muzejs apmeklētājus trešdien gaidīs no pulksten 11, turklāt pirmos 15 apmeklētājus sveiks ar īpašām dāvaniņām.

17. un 18. jūnijā muzeja vasaras sezonas atklāšanas nedēļa tiks noslēgta uz īsti vasarīgas nots – ar laivu braucienu Bauskā, Ziedoņa muzeja un fonda “1836” rīkoto Leišmalītes gājienu ietvaros. Plašāka informācija un pieteikšanās laivu braucienam fonda “1836” mājaslapā.

Ziedoņa muzejs “Dzirnakmeņi” vasaras sezonā apmeklētājus gaidīs no trešdienas līdz svētdienai, pulksten 11–18, katra mēneša pirmspēdējā svētdienā no 11 līdz 20. Ieejas biļetes cena – pieci eiro.

Papildus muzeja ikdienai visas vasaras garumā norisināsies arī dažādi pasākumi – tai skaitā reizi mēnesī senioru dienas ar īpaši sagatavotu programmu vecāka gada gājuma cilvēkiem, ģimenes diena ar aktivitātēm visas dienas garumā. No jūlija beigām katru piektdienu muzejs piedāvās brīvdabas kino vakarus latviešu kino cienītājiem.

Plašāku informāciju par Ziedoņa muzeju un notikumiem tajā var uzzināt muzeja mājaslapā.


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Citas ziņas