Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziemassvētku pasākums bērniem «Mašas Jaungada ceļojums»

Lai sagaidītu Ziemassvētkus ar prieku, bērni vecumā no 4 līdz 10 gadiem aicināti uz pasākumu „Mašas Jaungada ceļojums”, kas notiks svētdien, 21.decembrī, Sabiedrības integrācijas pārvaldes zālē, Sarmas ielā 4.

Ziemassvētku laiks ir brīnumu laiks! Tici brīnumam – un tas piepildīsies! Brīnumainas lietas notikšot arī mūsu Ziemassvētku pasākumā. Kā ierasts, bērnus sagaidīs jautrības pilni svētki ar jaunu programmu Rīgas teātra trupas „Poteha”, kuru vada Vladimirs Astapenko, sniegumā.

Pasākuma laikā bērni, „ceļojot” kopā ar Mašu un viņas pasaku draugiem pie Ziemassvētku vecīša, varēs piedalīties jautrās atrakcijās, dziedāt Ziemassvētku un Jaungada sagaidīšanas dziesmas un apgūt jaunas dejas.

Pasākumi notiks bilingvāli – krievu un latviešu valodā. Šogad Sabiedrības integrācijas pārvalde aicina mazos skatītājus uz diviem izrādes seansiem, pirmais sāksies plkst.11, otrais – plkst.13.

Visi interesenti lūgti pieteikties līdz 15.decembrim, zvanot pa tālruņiem 63005496, 63005468 vai elektroniski (snezana.zenovjeva@dome.jelgava.lv), norādot bērnu un pieaugušo skaitu, bērna vecumu, sev vēlamo izrādes laiku un tālruņa numuru.

Vietu skaits ierobežots, tādēļ lūgums vienas ģimenes bērnus pavadīt tikai vienam pieaugušajam. Gadījumā, ja esat pieteikušies pasākumam, bet netiekat, lūgums par to paziņot pa augstākminētajiem tālruņiem vai uz e-pastu pēc iespējas ātrāk.

Ieeja bez maksas. 

Pievieno komentāru

Citas ziņas