Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dobeles Ceriņu svētkos skanēs "Carnival Youth"

Šogad Dobeles Ceriņu svētkos gaidāma grupas "Carnival Youth" uzstāšanās, aģentūru LETA informēja Dobeles kultūras nama pasākumu producents Rihards Gāle.

Ceriņu un novada svētkus 24.maijā pulksten 18 Ķestermeža estrādē ievadīs bērnu un jauniešu lielkoncerts "Es ziedu!", kurā uzstāsies Dobeles, Tērvetes un Auces novadu deju un koru kolektīvi. Koncerta viesmākslinieki - grupa "Carnival Youth".

Svētku centrālajā dienā, 25.maijā, Brīvības un Baznīcas ielā un to tuvumā varēs piedalīties vingrošanas sacensībās, "Gold Barbell" sporta festivālā, "3B Motorsports" automoto atrakcijās, kā arī Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošas vidusskolas un Dobeles Jauniešu iniciatīvu un veselības centra rīkotajās sportiskajās aktivitātēs. Dobeles Amatu mājas zaļajā skvērā kopā ar "Smaidu darbnīcas" pasaku tēliem varēs piedalīties ūdensburbuļu, seju apgleznošanas un eksperimentu darbnīcās, kā arī iesaistīties spēlēs, atrakcijās, kendamas turnīrā, skatīties teātra izrādes un brīvdabas kino.

Jaunatvērtajā atpūtas laukumā Bērzes upes krastos varēs vizināties laivās un vērot nakts performanci "Bērzes ūdensrozes". Savukārt Dobeles Evanģēliski luteriskās baznīcas dārzā varēs apskatīt Dobeles novada radošo darītāju izstādi "Mana darīšana", kā arī izbaudīt mieru brīvdabas lasītavā. Dobeles Amatu mājas pagalmā seno un mūsdienu amatu prasmju cienītāji varēs piedalīties darbnīcās un meistarklasēs.

Svētku centrālajā norises vietā - Dobeles vēsturiskajā Tirgus laukumā - būs iespēja skatīt un klausīt novada amatiermākslas kolektīvu koncertu "Uzziedi ceriņu laikā!" un pūtēju orķestra "Dobele" un draugu koncertu. Pulksten 20.30 norisināsies svētku gājiens, kam sekos "Operetes teātra" mūzikas un deju izrāde "Skrien piparmētras gaisā". Svētku kulminācijā - salūts no Bērzes upes puses un nakts balle ar grupu "Jelgava Festival Band".

Pētera Upīša Ceriņu dārzs 25.maijā piedāvās seno deju grupu "Magnolija" un "Ballare" koncertu, kā arī klasiskās mūzikas koncertu "Es saviju zelta kroni". Svētku noslēguma notikums - koncerts "Zem Neapoles ceriņkrāsas debesīm" - norisināsies 26.maijā pulksten 16.

Gāle informēja, ka Dobeles Ceriņu svētku skaistumu vairos mākslinieces Jeļenas Egliņas īpaši veidotie ceriņu ziedi, kas būs svētku ceļveži dažādajos pasākumu norises laukumos.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide