Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dobeles kultūras nams rīko 80 gadu jubilejas svinības

21. septembrī, pulksten 18 Dobeles pilsētas kultūras namam atzīmēsim 80 gadu jubileju ar koncertu “Nams Tev un man, toreiz un tagad”, kurā priekšnesumus sniegs nama amatiermākslas kolektīvi, informē kultūras darba menedžere Lauma Niedrīte.

Dobeles pilsētas kultūras nama būvniecība uzsākta 1933.gadā, savukārt nams pabeigts 1939.gadā. Lai arī namā saimniekojuši daudzi, un tas saukts dažādos vārdos, šodien dobelnieki un novadnieki to lepni dēvē par kultūras namu, kurā pulcēties svētkos un ikdienā. Latviešu draudzes mācītājs Jānis Strautmanis 1939.gada 24.septembrī, iesvētot tajā laikā vēl Latviešu biedrības namu, teicis: “lai jaunajā celtnē arvien mājotu īstā, skaidrā, gaišā un latviskā kultūra”, ko vēlamies atzīmēt un svinēt arī 80 gadus vēlāk.

21.septembrī, pulksten 18  Dobeles pilsētas kultūras nama Lielajā zālē atzīmēsim nama 80 gadu jubileju ar koncertu “Nams Tev un man, toreiz un tagad”. Koncertam īpašu noskaņu piešķirs kultūras nama amatierkolektīvu apvienotie priekšnesumi, kas veidoti par godu šim notikumam. Tā kā pasākuma apmeklētāju skaits ir ierobežots, pasākuma ieejas kartes iespējams iegūt “Biļešu paradīzes” kasēs vai Dobeles pilsētas kultūras nama kasē. Ieejas kartes ir bezmaksas, un viena persona var saņemt ne vairāk kā divas ieejas kartes.

Pasākuma organizatori: Dobeles pilsētas kultūras nams

Pasākuma atbalstītāji: Dobeles novada pašvaldība

Foto: publicitātes

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide