Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar zelta rokām top sirds darbi (FOTO)

Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Sarmas ielā 4) līdz 23. janvārim iestādes darba laikā apskatāma rokdarbnieku kluba «Zelta rokas» radošo darbu izstāde «Sirds darbi». Klubs darbojas no 2011. gada marta, un to vada Marina Boicova (tieši viņas roku darbs ir mazuļiem darinātie cimdiņi jaundzimušo jelgavnieku sveikšanas brīžos) un Tatjana Lazda.
Izstādē var apskatīt darbus dažādās rokdarbu darināšanas tehnikās, tostarp tamborējumus, izšuvumus krustdūrienā, dekupāžas un filcēšanas darbus, pērļošanas tehnikā radītas greznumlietas, origami, adījumus, lupatu lelles un citus izstrādājumus. Klubs «Zelta rokas» dibināts, lai apvienotu rokdarbu mākslas mīļotājus, apmainītos pieredzē, izkoptu jau esošās tehnikas un atklātu jaunas.

«Rokdarbi ir populārs brīvā laika pavadīšanas veids gan sievietēm, gan vīriešiem,» pārliecinājusies T.Lazda. Klubā «Zelta rokas» darbojas dažādu rokdarbu tehniku –  izšūšanas, adīšanas, tamborēšanas, pērļošanas, origami, dekupāžas, rotaļlietu un svētku (Jaungada, Lieldienu u.c.) aksesuāru – veidotāji.

Rokdarbi darbojas kā meditācija – tie veicina pirkstu, prāta un dvēseles masāžu. Turklāt iznākums iepriecina arī apkārtējos. Rokdarbi var būt gan tikai vaļasprieks, gan arī pelnīšanas veids. Ja nekad iepriekš neesat saskāries ar tiem, bet vēlaties ko jaunu iemācīties, rokdarbu kluba «Zelta rokas» biedri vienmēr gatavi pieredzes apmaiņai. 

Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Izstādes